Wpis z mikrobloga

Cześć.
Mam sprawę szukam laptopa gamingowego dla siostry... babcia stwierdzała ze kupi taki wnuczce bo jej bliżej niż dalej i ona nic nie potrzebuje a wnuczka ukochana to i szkoda jej nie będzie tych 4k które ma na niego odłożone. Tyle ze ona się na tym nie zna i czy ja mógłbym coś wybrać a ona tylko zapłaci. Problem jest ze ja tez średnio ogarniam XD ktoś jest mi wstanie pomoc?
#komputery #laptopy
  • 13
  • Odpowiedz
@Afrojohny: Tylko nie kupuj żadnego gówna co ma Gaming w nazwie, czy coś na obudowę, bo to najgorszy szajs. Nie wiem w co chce ta Twoja siostra grać, ale jakiś dobry laptop z i5 i dedykowaną kartą graficzną starczy. Do tego z 8 GB ram z możliwością dołączenia kolejnych 8 GB i na jakimś dobrym dysku SDD najlepiej na złączu M.2 i tyle jak już ma to być laptop do grania.
  • Odpowiedz
@Afrojohny: czemu z elektrody? tylko doradzam. Jeśli szukasz laptopa do gier to zakładam nie myślisz o Simsach albo wormsach, tylko raczej o grach typu Wiedźmin. I moim zdaniem nie ma sensu kupować laptopa w cenie którego możesz kupić znacznie lepszego peceta razem z przyzwoitym monitorem, wygodną klawiaturą i myszką. Na takim setupie po prostu będzie się grało fajniej i wygodniej, dodatkowo nie będzie się grzał tak jak laptop i będzie cichszy.
  • Odpowiedz
  • 0
@onionomous: @marcinadd @wojton
Ja wiem ze jak do grania to tylko komputer i ma to więcej sensu bo za te same pieniądze można kupić coś lepszego. Ale po pierwsze siostra raz dl roku jeździ na wakacje do Norwegii na 1/2msc. Dwa zależy jej na tym zeby mogła go zabrać na tak zwane lan party a łatwiej wziąć laptop niż tachać peceta jak się ma 13 lat i jest się dziewczynka. Po
  • Odpowiedz