Wpis z mikrobloga

@fanaty110: Jeżeli chodzi o taką co się z nią rzadko spotyka, lub okazjonalnie. To spróbuj prostu się nie spotykać i czekać aż uczucie opadnie.
Ja tak zrobiłem po straconym kontakcie z taką co też miała na mnie #!$%@?,
No chyba, że to taka co się często spotykacie. Jeżeli masz odwrotnie, to nie mogę poradzić.
@fanaty110: Zrobić dokładnie to samo co ona - #!$%@?ć się. Każda atencja i próba kontaktu z Twojej strony to tylko woda na młyn i wzmożenie jej #!$%@? na Ciebie. Jak już masz na co tracić czas i energię to na naukę a nie dowartościowywanie p0lki. I pod żadnym pozorem nie łudź się, że przejrzy na oczy/zmieni zdanie/zatęskni tu już klamka zapadła, wyrok wydany. Szanuj się. Powodzenia!
@fanaty110: To przestań się odzywać, ona na to czy się odezwiesz czy nie ma tak samo #!$%@? jak na to czy w Manilii stolicy Filipin jest obecnie korek na drodze. I nie daj się złapać na baita w postaci "czemu się nie odzywasz?", "czemu urwałeś kontakt?" jak zobaczy że masz ją gdzieś i żyjesz dalej. Poszukaj sobie innej. Raz jeszcze powodzenia.
@fanaty110 miałem dosłownie taką sytuację na początku tego roku, było zajebisxie może z 2 miesiące, byliśmy już o krok od tego żebysmy byli razem. A później co? odezwał się jej były, poukładałem sobie wszystko i zrozumiałem że byłem jej pocieszeniem. Płakałem jak głupi pamiętam. Każdy przez takie gówno przechodzi, wystarczy wytrzymać miesiąc i naprawdę samo przejdzie!
@fanaty110 a i bym zapomniał, po blokuj ją od razu na wszystkich social mediach, wyjeb że snapa etc. Żebyś po prostu powoli o niej zapomniał. Omijaj miejsca gdzie pracuje/ spędza wolne chwilę
@csrv: Ja mam tak że poznałem ją na imprezie w pracy alkohol i się przespaliśmy się potem jakoś relacja się toczyła nagle ona że niby ma jakiegoś gościa i że woli tamtego ale zmienia zdanie za kazdy razem a ja w tym tkwię :/
@fanaty110 to nie ma sensu dalej w to brnąć, ignoruj ją i udawaj że cię to nie boli. Nie gadaj z nią, a później w domu wylej żale,innej opcji nie widzę :((
@csrv: Ale właśnie chyba musiał bym się zwolnić ona raczej by wolała żebym był takim kochankiem że wpadnie na raz 2 tygodnie na sex i elo a j atak jakoś nie potrafię za bardzo się w to wkręciłem ;/