Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ringkobing: ja zawsze byłem tym który niezbyt chce być znany i tak sobie lubię stać z boku więc kurcze niezbyt bym chciał być zapamiętany
może boisz się śmierci i zapomnienia ktore jest nieuchronne no i trudno ja wiem że jestem gównem nic nie osiągnę a jak zdechnę to zapomną po godzinie i mi łatwo się żyje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: dobra analiza bo boje się śmierci w #!$%@?. Dla mnie to jest abstrakcyjne co się dzieje potem. Kurde no nikt nie wie, a każdy tam trafi. Raz jak zacząłem tak rozkminiac przed pracą to się przez 5 minut nie mogłem ruszyć tak mnie to wszystko przeraziło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ringkobing: albo weź na przykład Ignaz Philipp Semmelweis co z tego że odkrył super ważną rzecz że mycie rąk jest ważne antyseptyka itp jak zdechł w psychiatryku bo go tam pobili a za życia każdy miał go w dupie i nikt nie wierzył mimo przeprowadzonych badań
życie to gówno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ringkobing: są zwykłe i są takie
dowód anegdotyczny bo widziałem to tak sobie
ogólnie ludzie nie są monogamiczni z natury stąd zdrady które są niestety coraz popularniejsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: ja już nic nie wiem, to wszystko mnie czasem przerasta. Wróciłbym do czasów podstawówki gdzie na boisku wymiatałem w piłkę i ta rozpoznawalność i władza mi wystarczały.