Wpis z mikrobloga

Kumplowi matka kiedyś policję na chatę ściągnęła bo miał w takiej torbie „dilerce” jakieś suplementy na siłkę. Wpadli we czterech po cywilnemu, od razu go w kajdanki i na komendę. Tam się okazało po zbadaniu próbki, że to żadne narkotyki i go przepraszali. :D Matka oczywiście głupa paliła, że jakiś podejrzany się zrobił od dłuższego czasu, że nerwowy itd


@sluchaj_synek:
bądź mną
wyprowadź się od starych
właściciel mieszkania wstawia ci zmywarkę
@sluchaj_synek: Sam znam sytuację ze swojego miasta gdzie ojciec kilkunastolatkowi ściągnął psiarnię na chatę bo znalazł jaranie. Chłopak miał nieźle #!$%@? w gimbazie bo poszło to do dyrekcji, kuratorium, zeznania i beka w szkole oraz łatka frajera bo kogoś pokazał palcem w papierach. Ha tfu na takich "rodziców".
@XpedobearX: No znam trochę inną sytuację. Znajomemu #!$%@? telefon metodą „dawaj telefon albo ci #!$%@?”. No obsrał zbroję, telefon oddał i poszedł mamie powiedzieć, że ktoś go okradł, nie powiedział kto. No ale nie był sam, ten kto z nim był się wygadał jego matce a ta poszła zgłosić ten fakt policji, przez co namierzyli sprawców i mieli jakiś przypał. Po tym wołali za nim frajer, ale oczywiście nikt papieru nie
@XpedobearX: No wiesz, wiele osób od niego odbiło przez to. Ja dopóki papieru nie widzę to olewam takie plotki. Poza tym zgłoszenie kradzieży gdy mnie ktoś okradnie to nie #!$%@? się. #!$%@? to będzie gdy pójdę kraść ekipą i złapią tylko mnie a ja powiem kto był ze mną.
@XpedobearX: Zależy jeszcze co złodziej kradnie. Przykładowo jak kradną samochody zza granicy to nic nie mam do nich, po pierwsze Niemiec się ucieszy a po drugie jak nie pilnują to tak jest. W Polsce jie wyobrażam sobie nie zabezpieczyć samochodu przed kradzieżą.
Przykładowo jak kradną samochody zza granicy to nic nie mam do nich, po pierwsze Niemiec się ucieszy a po drugie jak nie pilnują to tak jest. W Polsce jie wyobrażam sobie nie zabezpieczyć samochodu przed kradzieżą.


@sluchaj_synek: Stary ty chyba sam przesiąknąłeś xD Wina jest złodzieja choćby stało otwarte z napisem ZAPRASZAM.
@XpedobearX: Wina jest złodzieja, owszem. Jednak uważam, że każdy wie jakie mamy realia i jeśli nie zabezpiecza, nie pilnuje to tak jakby sam oddał. Nie bronię złodziei bo sam gardzę takimi. Jednak nie dziwię się, że kradną jak to takie proste. :) Nawet policja niespecjalnie z tym walczy, łapią głównie gdy komuś znajomemu coś zginie, a szarego obywatela zbywają i umorzenie.
@Hereticsheresy: Kumplowi matka kiedyś policję na chatę ściągnęła bo miał w takiej torbie „dilerce” jakieś suplementy na siłkę. Wpadli we czterech po cywilnemu, od razu go w kajdanki i na komendę. Tam się okazało po zbadaniu próbki, że to żadne narkotyki i go przepraszali. :D Matka oczywiście głupa paliła, że jakiś podejrzany się zrobił od dłuższego czasu, że nerwowy itd.

@sluchaj_synek

Super matka #!$%@? XD