Wpis z mikrobloga

@sphinxxx: to że jest suspendowany nie unieważnia święceń kapłańskich - jest nadal księdzem kościoła katolickiego oraz Msza Święta czy Najświętszy Sakrament są ważne. Tak samo jak adoracja Najświętszego Sakramentu przy której rozpoczęła się interwencja niewychowanego sowieckiego bydła. Po takim zbezczeszczeniu zabrakło tylko tego by zgwałcili te babcie i poderżnęli paru osobom gardła więc w sumie nie postarali się zbytnio - więcej pyskówki że na modlącej się staruszce użyją siły niż akcji
  • Odpowiedz
to że jest suspendowany nie unieważnia święceń kapłańskich - jest nadal księdzem kościoła katolickiego oraz Msza Święta czy Najświętszy Sakrament są ważne.


@ArpeggiaVibration jest suspendowany, więc Kościół zakazuje mu wykonywać obowiązki kapłańskie, czyli sprawować sakramenty. Wszystkie sakramenty są więc przez niego sprawowane NIEGODNIE, bez jedności z Kościołem Katolickim i każdy świecki, który bierze w nich udział, POPEŁNIA GRZECH CIĘŻKI.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: Byc moze tak jest no i co tego? Są jednocześnie one ważne i nie uprawnia to bolszewickiej hołoty by bezcześciła Najświętszy Sakrament i wywlekała modlącego się księdza sprzed ołtarza w szatach liturgicznych.

No chyba że Bóg jest niewazny ani liturgia ani miejsce sakralne czyli tam gdzie jest wystawiony Najświętszy Sakrament, ważne jest to czy ksiądz ma grzech czy nie - a ocenia to menelskie bydło w postaci bolszewickich skundlonych chamów
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration to z tego, że Kościół nigdy nie zachęca do tego, żeby łamać obostrzenia koronawirusowe.
Ten pan nie dość, że świadomie łamie prawo kościelne, to jeszcze dodatkowo świadomie łamie prawo kraju, w którym żyje, a więc i godzi się ze skutkami swoich działań. Złamał prawo, więc poniósł konsekwencje, jak każdy obywatel.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: chodzi ci o maseczki? nie wiedziałem że trzeba u siebie w domu nosić maseczkę.

Jeżeli złamał prawo to należy mu się solidny wpiepes pałą przez potylicę.

Myślałem że karali to tylko za grzech a nie za to że coś zrobił u siebie bo to wynikało z twojej wcześniejszej wypowiedzi.

Mam nadzieję że ty nosisz maseczkę 24h na dobę - szczególnie u siebie w domu - jeżeli nie daj znać to
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration a, ty nawet nie wiesz o co chodzi xd Nie chodzi o maseczki, tylko o zgromadzenie, które zorganizował, a którego wielkość przewyższała dopuszczalne normy zgodnie z restrykscjami życia społecznego w czerwonej strefie.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: rozumiem - mam nadzieję że podobne akcje będą w synagogach i meczetach bo tam już w ogóle mają w dupie jakiekolwiek strefy i rozporządzenia. Obojętnie czy to Polska czy zachód nic sobie nie robią z żadnych rozporządzeń.

Najlepiej w środku ich modlitw by wparowali i wszystkich aresztowali. Czekam na filmy. Kilka staruszek ksiądz i kościelny załatwieni - teraz muzułmanie i żydzi. Oczywiście w buciorach koniecznie tak by zbeszczescic ich miejsce
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration to było zwykłe aresztowanie człowieka, który złamał prawo, żadna postać eucharystyczna nie ucierpiała. Zresztą ty też to wiesz, bo oglądałeś filmik, więc nie wiem dlaczego opowiadasz głupoty.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: Oglądałem i bylo tam zbezczeszczenie Najświętszego Sakramentu i miejsca kultu przez nieodpowiednie zachowanie.

Mogli go aresztować po różańcu - nawet mogliby go sami odmówić gdyby byli katolikami - ale widocznie przeszkadzał im nie tylko ksiądz ale sam różaniec. Nie ma innego wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration no właśnie to nie było miejsce kultu, bo gość nie jest przedstawicielem żadnego związku wyznaniowego. I słusznie, że ci policjanci się z nim nie modlili, bo zgodnie z prawem kanonicznym zaciągnęli by na siebie grzech ciężki.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: dla mnie to nowość że modlenie się z kimś to grzech ciężki - będę musiał uważać z kim się modlę w taki razid - wystarczy jedna konkretną osoba w kościele i już masz grzech że się z nią modlisz. Niby Pan Jezus mówił że im więcej się modli w jego imieniu tym lepiej ale widzisz jakie to zdradliwe. Będę musiał się wyspowiadać że się modliłem z wieloma ludźmi i nie
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration kolego, to jest o wiele prostsze: jesli świadomie idziesz na nabożeństwo prowadzone przdz człowieka, który został suspendowany przez KK, to grzeszysz.

Ale ja wiem, że ty to bardzo dobrze wiesz, tylko nie mam pojęcia, dlaczego robisz takie fikołki, żeby tego nie przyznać xd
  • Odpowiedz
@sphinxxx: Kto tu robi fikołki? To nie ja obracam wszystko do grzechu czy tego że to był akurat ten kontretny ksiądz.

Na serio nie mnie oceniać kto ma grzech czy on czy ty czy ktoś inny i nic mnie to nie obchodzi tak samo nie obchodzi mnie to kim on jest i czy został słusznie aresztoeany czy nie. Dla mnie może on być nawet skazany na dożywocie jeżeli będzie to sprawiedliwe.
  • Odpowiedz