Wpis z mikrobloga

Galopujący znowu ma racje

Oczywiście że PiSowcy mają krew na rękach

"Nie ma już miejsc w warszawskich szapitach dla covidowców. Nie ma gdzie upchnąć pozacovidowych pacjentów, którzy kwalifikują się do natychmiastowej operacji. Kończą się respiratory i możliwości ich obsługi przez wykwalifikowaną kadrę.

Ale tłumaczyli Wam, pisowskie przygłupy, że idzie druga fala. Tłumaczyli, że trzeba się przygotować. Że to jeszcze nie koniec. To nie, pisowski Polaczek zawsze z całego świata najmundrzejszy, a co tam druga fala, co będę się przygotowywał, będzie jak będzie, my ze szwagrem nie takie rzeczy robili. Ale LGBT, hoho to jest problem, podział hajsu do szabrowania – to jest problem, władza i brandzlerka ministerstwami – o to całe lato to jest problem.

A życie ludzkie? A ch..j z nim, nie nasze to, a mięsa wyborczego, niech zdycha, jak już zagłosowało.

Ile mieliście miesięcy na przygotowania? Ile żeście z tego czasu spie..lili? Gdzie są szpitale polowe? Teraz, teraz Błaszczak szkoli ludzi, gdzie już od pół roku powinni być przeszkoleni. Teraz, teraz JEDEN szpital polowy budujcie, jak już karetki wożą trupy między szpitalami. Do tępego łba nie dotarło, żeby budować polowe szpitale ZANIM się reszta zakorkuje. Gdzie, k..wa, respiratory? Po kilku tygodniach wzrostów zostaje po kilkanaście na całe województwo. Jak będzie tych ludzie teraz wentylować. Czarek Gmyz im bimbrem nachucha? Żeby jeszcze kasy brakowało. Ale nie, nie brakuje, palicie nią przecież w piecu, rozrzucacie wszystkim przydupasom, Rydzk się w niej dosłownie tarza, ale żeby zawczasu, po pierwszej fali, nakupować respiratorów i zacząć szkolić ludzi, to gdzie, k..wa, kto by na to wpadł, panie, kto ma do tego głowę? Przecież nie my, pisowscy.

Sanepid – budżet na 50 milionów, IPN budżet – 450 milionów, a 70 milionów Sasin przej..ł na wybory. Gdzie tu są k..wa priorytety, pisowska szarańczo? Gdzie są procedury, gdzie zasoby dla Sanepidu, przecież oni tam mają taki burdel, że ludzi z kwarantanny nie są nawet do baz wpisywani. A przecież można było o tym, j..ne matoły, pomyśleć wcześniej. Tak, można było opracować procedury, ba opracować, skopiować od zagraniczniaków, posadzić nowych pracowników na dupie, niech odbierają telefony, niech wklepują cyferki do bazy. Ale po co, k..wa, po co? Lepiej kolejny hajs dać kumplowi albo innemu biskupowi.

I te ciągłe łgarstwa: o wypłaszczaniu w październiku, o przygotowaniu się tak dobrze, że można na wakacje jechać, o tym, że patrzta Zachodzie i się uczta od Polaka, jak zdusił wirusa i potrafi nawet mapkę pokolorować na strefy, prawdziwa artificial inteligencja z Bolandy.

A gdy nagle trupy wożone karetkami i będą je w workach pod zakorkowanych szpitalach zrzucać, to wnet olaboga, to nie my, olaboga nie dało się nic zrobić, olaboga pan Trump też sobie nie poradził, to Wasza wina obywatele, że jabłek, k..wa, nie jecie, wasza wina opozycjo, że jak śmiecie krytykować.

Tymczasem Wam, pisowska zarazo, trzeba liczyć trupy, bo ta krew na Waszych jest rękach i przez Wasze je..ne nieróbstwo ludzie umierają nie tylko na covid ale i na szereg chorób, bo szpitalom właśnie zakazujecie robić operacji. Pól roku mieliście spokoju na przygotowanie się nieuniknionego i co? I gówno zrobiliście, nawet nie potraficie dać prawnych podstaw do noszenia maseczek, więc krewa na Waszych rękach, nie na innych, ale właśnie na Waszych!"

https://galopujacymajor.wordpress.com/2020/10/19/oczywiscie-ze-pisowcy-maja-krew-na-rekach/

#galopujacymajor #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana #pis #koronawirus
  • 10
  • Odpowiedz
@naczarak I pomyśleć, że tylko 56% społeczeństwa uważa, że rząd jest nieprzygotowany na drugą fale. Czyli 44% uważa, że jednak nie masz racji i przesadzasz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@naczarak: ja bym jeszcze tylko dodal, ze w miedzyczasie Kaczak z przydupnikami swoim zachowaniem po prostu sabotowal cale poprzednie zaangazowanie spoleczne, czyli to co jeszcze jakos w tym burdelu dzialalo.
  • Odpowiedz
I pomyśleć, że tylko 56% społeczeństwa uważa, że rząd jest nieprzygotowany na drugą fale. Czyli 44% uważa, że jednak nie masz racji i przesadzasz ¯\(ツ)/¯


@Hlautameki: Ja bym raczej stawiał, że te 44% nie zrozumiało pytania bo jest na to zbyt głupie.
Czyli w sumie elektorat pisu.
  • Odpowiedz
@naczarak: Mówię, miałem ochotę w marcu pójść w wolontariat, miałem kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy robić. Ale nie było jeszcze tak źle. Dzisiaj tak pomyślałem jak chce Błaszczak wzywać ludzi z KPP (strażaków) do wstępnej selekcji i pomiarów oraz zbierania wywiadu. Już chciałem się zerwać z fotela i wziąć nawet urlop, którego mam w #!$%@? albo dogadać się z pracodawcą. Ale w drugiej sekundzie pomyślałem, "nie #!$%@?, nie ma, ten kraj musi
  • Odpowiedz
@numer_rachunku_karty dokładnie to samo często myślę i mam rozdarte serce. Z jednej strony człowiek chciałby pomóc, a z drugiej strony jak się spojrzy na rząd i ich wyborców to ręce opadają i przychodzi do głowy myśl "macie co chcieliście".
  • Odpowiedz
@naczarak najsmutniejsze jest to, że tych ludzi nikt nie rozliczy. Nic się wielkiego nie stało. Nie ma nowej ekipy na ich miejsce. W sejmie od lat te same mordy, mieszają się w tych ugrupowaniach i komisjach. Po nich nie będzie lepiej. A kaczor i morawiecki i sasin? Będą dalej tam sobie siedzieć jako tacy albo inni posłowie w tych albo innych barwach.
Ba, jeszcze będą z nich ekspertów robić bo tacy doświadczeni
  • Odpowiedz
@naczarak: szkoda że ten wirus zabija starsze osoby (wszystkie) zamiast np. wchodzić w interakcję z tanią wódą i szlugami z przemytu bez akcyzy. Jakby przetrzebiło pisowski elektorat o połowę to by nasz kraj był wzorcem przygotowania przecież. No, może Rosja by była lepsza bo tam takiej elity społecznej jeszcze więcej.
  • Odpowiedz