Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wolne wieczory i postanowiłem że za rejestruje się na utest i zrobię tą akademię. Nie mam żadnego doświadczenia w temacie i nie liczę na jakieś wielkie zarobki ale może parę stówek wpadnie w miesiącu. Tutaj moje pytanie: czy to ma w ogóle sens? Z tego co widziałem to są tam testy gdzie używa się swojego konta bankowego albo weryfikuje tożsamość za pomocą dokumentów. Czy to jest w ogole bezpieczne? Dzieki!

#testowanieoprogramowania
#

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8e8b8f605297c54a62d245
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

parę stówek wpadnie w miesiącu

Żeby zacząć tyle zarabiać na uteście to trzeba trochę czasu poświęcić, raczej też zainwestować w jakąś elektronikę no i niestety walczyć o zlecenia/projekty.

I np. jak @CHUYOWY_TRADER ogarniał jakiś tam test z PKO BP, co miał być super bezpieczny, to tego samego dnia dostałem mail od PKO, żeby im nie ufać i to jakiś rodzaj scamu. Więc generalnie w udostępnianie danych bym się na bawił
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie licz na takie zarobki. Musiałbyś poświęcić na prawdę dużo czasu i mieć odpowiedni sprzęt żeby trafiło Ci się tyle zleceń. Mój maks to 50$ w miesiącu i to tylko dlatego, że udało mi się złowić dwa exceptional issues za które łącznie zgarnąłem 25$. Jak już kiedyś było poruszane, test case jeszcze jeszcze. Szukanie błędów? Lepiej sobie darować i poczytać książkę lub pouczyć się czegoś co w przyszłości Ci pozwoli
@diarrhoea: Ten test z PKO BP to byl z upwork a nie z utestu. Pomylily ci sie platformy troche. A wracajac do pytania to sprawdz #utest . Zaloz konto , zrob akademie i sam zobacz czy to dla Ciebie. Jest za duzo zmiennych w zarobkach by mowic srednie stawki. Raz jest to 0 pln a czasem kilka tysiecy pln. Kwestia szczescia i dawania 100% przy odpowiednich testach i przy odpowiednich TE
@AnonimoweMirkoWyznania: na kilka stówek miesięcznie to bym nie liczył. na np. testbird dostaję 1-2zlecenie co miesiąc i zarobek bliższy 100zł niż 200zł. Mam tylko androida z jabłuszkiem lepszy zarobek ale dalej nie nastawiałbym się na kokosy. Jak @diarrhoea napisał jeżeli ma to być tylko dodatkowy zarobek to lepiej chyba iść na jakąś inwentaryzacje
@AnonimoweMirkoWyznania: Poświeciłem trochę czasu na uTest. Samo wbicie odpowiedniej rangi zajmuje już trochę czasu (u mnie to było jakoś 3/4 tygodnie do srebra). Wtedy jest realna szansa na otrzymanie jakiegoś zlecenia. Jeżeli chodzi o same testy to tutaj już bardzo bardzo różnie. Miałem cykl, gdzie za znalezienie braku translacji płacili dobre pieniądze (zgłosiłem maksymalnie dopuszczalną liczbę błędów w jakieś 30 min). Kolejny np. za wypełnienie excela z formatem adresu w danym