Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? wstyd mi za własnego brata do tego stopnia ze nie mogę na niego patrzeć bo mnie autentycznie mdli.Poznał miesiąc temu dupę z innego miasta (100 km) i czaicie że gość co weekend jeździ do jej miasta tylko po to żeby ją przywieźć do miasta w którym on mieszka XDDDDDDD ona nawet nie musi w żaden samochód wsiadać ani pociąg bo ten debil po nią pojedzie a potem ją jeszcze zawiezie.Nie mówiąc już ze za wszystko płaci tylko on w tym śniadania i obiadki w restauracjach.Brzydzi mnie to. #przegryw #cuckold #logikaniebieskichpaskow
  • 17
@dzierzgos: no problem w tym że właśnie nie ma dużo kasy plus jest po rozwodzie i ma dziecko :) Nie mówiąc że 70 % jego wypłaty idzie na kredyt za wielki dom w którym mieszka sam po rozwodzie i przed nim jeszcze 30 lat spłaty.
@Liamdot: mam kumpla, który kiedyś (całe szczęście się ogarnął) odwoził i przywoził autem swoją laskę na prawie każde spotkanie. Biedny nawet pić za bardzo nie mógł, a jeśli już się zdarzyło, to oczywiście stawiał jej taryfę.

Tyle, że w przeciwieństwie do Twojego brata, odległości wynosiły parę km xddddd

A beciaki wyżej jeszcze to usprawiedliwiają i zarzucają jakąś urojoną zazdrość xdd Jak bardzo trzeba się nie szanować, żeby każdy, choćby największy koszt
@BrockLanders: Dokładnie tak.Dla przykładu w sobotę kończy robotę o 22 i jedzie do niej tylko po to żeby ją przywieźć bo ona oczywiście sama nie może przyjechać i w niedziele znów będzie ją odwoził XDDDDDDDD ale beciaki i tak powiedzą że zazdrość i dla zwykłego #!$%@? to oni by byli w stanie się pociąć i poniżyć