Wpis z mikrobloga

@GodBlessYou:

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża Polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest
@GodBlessYou: no tak #bekazkatoli i #bekazprawakow bo jak to wgl może być żeby ktoś chciał się bronić przed szykanami kogoś innego

takie działania to woda na młyn dla waszych znienawidzonych prawaków, co jest co najmniej dziwne skoro jesteście pierwszymi światowymi obrońcami wolności, równości i tolerancji
@kksu: tiaaaa, bo "Katole" i "prawaki" sobie grzecznie siedzą, nikogo nie atakują ani nie obrażają, nie wieszają podobizn polityków ani nawet nikogo nie atakują fizycznie po pijaku...
¯\_(ツ)_/¯
"Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera"

Ale już #!$%@?ąc od tego... Wojtyła był po prostu zawsze i wszędzie, jako taka święta krowa, którą wszędzie trzeba wepchać, nawet jak nie jest to konieczne.
"W tym sklepie JP2 robił zakupy"
"Tutaj JP2 chciał usiąść na