Wpis z mikrobloga

Polska policja wlepiająca mandaty bezmaseczkowym foliarzom. Szanujesz, plusujesz
Wczoraj byłem świadkiem następującej sytuacji: bezmaseczkowy stoi razem z dwoma policjantami. Przechodzę obok a tam taki dialog:
- Panie władzo, ale to tylko na chwilę
- Maseczkę trzeba nosić
- Ale przecież to moment tylko
- Będzie mandacik
- No dobrze

Kiedy polska policja jest w pobliżu czuje się bezpiecznie, bo wiem, że w razie gdy pojawi się bezmaseczkowiec od razu do niego podejdą i szybko wytłumaczą jakie obecnie zasady panują w spoleczeństwie
#koronawirus #oswiadczenie #truestory #policja #polska
Pobierz arahooo - Polska policja wlepiająca mandaty bezmaseczkowym foliarzom. Szanujesz, plus...
źródło: comment_1603260167VMpIlDW6BO1mzyb2lXIDLL.jpg
  • 42
@arahooo: zajęliście jest wczoraj musiałem przejść przez ulice z jednej drogi prywatnej na drugą . Ci #!$%@? ze straży miejskiej zajeżdżają dumni jeszcze się nie przedstawił a ja do nich że proszę nie parkować na terenie prywatnym i proszę mnie nie narażać na zarażenie covidem i nara xD
@arahooo: jeśli to było na powietrzu, nie w tłumie ludzi, to najwyżej ty jesteś foliarzem przez przyklaskiwanie takim akcjom. Jak można sądzić, że oddychanie przez jednorazową maseczkę (którą pewnie ktoś już nosi od kilku dni) ma być zdrowsze od oddychania świeżym powietrzem? Sugeruję abyś w domu też nosił maseczkę, bo ci wirus przez okno wleci.
Jak można sądzić, że oddychanie przez jednorazową maseczkę (którą pewnie ktoś już nosi od kilku dni) ma być zdrowsze od oddychania świeżym powietrzem?


@LoneRanger: przecież już tu pojawiały się komentarze, że wirus wisi w powietrzu w "bioaerozolu" nawet przez kilka godzin. xD