Wpis z mikrobloga

@Gertrudamus

ale to nie jest nosek do SN8?


@ahura_mazda:

a oni go nie malują po to, aby lepiej było go widać w locie?


Nie, moim zdaniem ten malowany nos jest z tych, co nigdy nigdzie nie polecą:) Natomiast żeby nie było im smutno, to ludzie w Boca próbują dla nich znaleźć jakąś "rolę pocieszenia" i np. ten biały będzie udawał, że stoi na Księżycu;)

PS
Można próbować obstawiać, który Starship będzie
no tak bo przecież mają w cholere czasu wiec maluja jakis nos bez sensu


@monarchista: To, że Ty masz problem z dostrzeżeniem sensu wykonania makiety lądownika nie jest jednoznaczne z brakiem tego sensu. Sens jest bowiem duży, analogicznie jak sensowne było wykonanie makiety na prezentację przed rokiem. Event w Boca jest przede wszystkim dla mediów (stąd potrzeba rekwizytów) i podobnie jak w przypadku eventu Neuralink ma ważną rolę rekrutacyjną.
@texas-holdem: XD. ciekawy jestem czemu starasz sie być poetą ale głównie jak piszesz do mnie. I czemu to wszystko takie rozbudowane. Gościu prosze cie, miej litość. Jedyne co powiedzialem to, ze nie malują tego bo smutno będzie nosowi, co sam napisales. A to ,ze akurat na event to bardzo sensowne.
Jedyne co powiedzialem to, ze nie malują tego bo smutno będzie nosowi


@monarchista: Skoro uznałeś za potrzebne napisanie tego błyskotliwego doprecyzowania i życzysz sobie traktowania go dosłownie, to w istocie muszę przyznać, że błędnie oceniłem zawartość merytoryczną Twojego poprzedniego posta. Muszę pamiętać, by je w przyszłości ignorować.