Wpis z mikrobloga

Znowu będzie to samo. Część nauczycieli będzie się starała a druga część będzie wysyłała tylko zadania i fajrant. Kolejna grupa powie, że NIE UMI OBSŁUŻYĆ TEGO ZOOMA, więc też zadanka na e-mail i fajrant.

Druga sprawa, że szkoły powinny wybrać np. organizujemy zajęcia na discordzie, teamsie albo zoomie. Żeby dzieciaki nie latały z lekcji na lekcje z platformy na platformę, ale W BOLSCE?! xD JESTEŚ UCZNIEM ROBAKIEM JA JESTEM NAUCZYCIELEM WIEC SOBIE MASZ RADZIC. NIKT W ZYCIU ZA RENKE NIE BEDZIE CIE NIANCZYL.

Było tyle miesięcy by przygotować na to nauczycieli. Druga sprawa, że poradniki są dostępne na youtube, choć mogły też zostać np. w częście przygotowane przez ministerstwo i puszczone jako oficjalne na ZAŚ, koszty tego zapewne zamknęłyby się w jakiś tysiącach złotych.

#koronawirus
jmuhha - Znowu będzie to samo. Część nauczycieli będzie się starała a druga część będ...

źródło: comment_1603275160pQaBX8ZY6N2DTt0WYuNnVw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@jmuhha: przecież tym już się zajęto i nauczyciele mają prowadzić nauczanie zdalne ze szkół aby wyeliminować błędy pod tytułem brak sprzętu, internetu i lekcje po 10 minut.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jak ty chcesz przygotować nauczycieli z obsługi discorda, zooma czy teams jak nie ma kompetentnych ludzi, którzy by im tą wiedzę przekazali. Widziałem tego typu szkolenia to sam prowadzący się miotał jak g**** w przeręblu. Inny za to nie mógł zrozumieć, że pomiędzy nim a osobami oglądającymi stream jest ogromna przepaść wiekowa i do takich starszych nauczycieli trzeba mieć inne podejście.

My leżymy i kwiczymy na każdym froncie. Zgłasza się
  • Odpowiedz
@jmuhha: i to jest kolejna rzecz która olał rząd. Przygotować nauczycieli na ewentualność nauczania zdalnego. Już #!$%@? ze robiliby to na prywatnym sprzęcie, bo na służbowy to już w większości szkół brak kasy... No ale po co, niech nauczyciele sami wszystko ogarniają... Uj z tym wszystkim (°°
  • Odpowiedz