Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jakie to #uk jest #!$%@?. Pracuje tu, mieszkam a nie mogę wziąć #!$%@? telefonu na raty z abonamentem xD co się nakombinowałem to moje, miałem tel na kartę w Three od stycznia, co miesiąc doladowywana, we wrześniu chciałem wziąć u nich abo z telefonem, odmowa, brak credit score (nie brałem nic nigdy na raty, nie mam po prostu na siebie żadnych rachunków bo wynajmuje pokój, wiec nie płace sam gazu, prądu itp, jest to na osobę która mi pokój podnajmuje). Spróbowałem wiec za radą wykopków przejść najpierw na abo bo podobno po czasie oferują sami telefon. No i co? I przeszedłem, jak zaloguje się na konto to pokazuje mi niby te super oferty upgrade’u ale wyświetlane są one randomowo, jak sobie klikniesz ze chcesz upgrade to jest to telefon z innym planem a i tak musisz raz jeszcze podawać wszystkie dane (mimo bycia zalogowanym) i na końcu sorry memory nie możemy ci dać telefonu xD. Inne sieci to samo, pośrednicy tak samo (u nich niby zgoda ale i tak musisz przejść przez weryfikacje operatora i lipa). Nie mam jak nawet sprawdzić swojego credit score bo jestem za krótko pod tym adresem, a jak podam nieprawdziwe dane ze mieszkam tu dłużej to wywala błąd, że nie maja o mnie info w systemie i nie mogą potwierdzić ze tu mieszkam xDD Ja #!$%@? xD
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniczhrabi: Ponieważ biorąc od resellera często zdarza się telefon za psi pieniądz. W moim przypadku - 3 lata temu wziąłem świeżego flagowca w abo za 30 funtów na 2 lata, gdzie pakiet w nim zawarty przebijał ofertę giff-gaffa na kartę za 15 funtów.

Wtedy porównywałem do cen tego telefonu w Polsce - na tamtą chwilę kosztował ponad 4000 złotych, gdzie funt stał po jakieś 4.80.

Więc policz sobie sam - bez
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: Mówię ze nie i nie ma takiego obowiązku przecież tutaj, czy nie mogą mnie zweryfikować w jakiś sposób inny? NIN na ten adres, telefon na ten adres, konto w banku też, serio muszę płacić gaz prąd wodę i council tax żeby dostać telefon na raty za 40 funtów miesięcznie xD?
  • Odpowiedz
Mówię ze nie i nie ma takiego obowiązku przecież tutaj,


@golagolagola: nie mowie ze musisz. No ale to jest raczej w twoim interesie. Byc na rachunku council tax, byc zapisanym do wyborow i trzymac rachunki za pokuj.

Trzeba tego pilnowac i niebedziesz mial problemow w przyszlosci.
  • Odpowiedz
@golagolagola: ej, ale weź Ty przestań wypełniać wnioski o telefon co chwilę xD każda kolejna odmowa obniża jeszcze bardziej Twój credit score, przez co będziesz musiał jeszcze dłużej czekać XD

Tak jak mireczki u góry piszą - weź jakieś rachunki na siebie, kartę kredytową do budowania score (wykorzystuj ją do 50% miesięcznie i ustaw spłacanie na direct debit w następnym miesiącu), zarejestruj się na wybory a punkty same przyjdą. Polecam też
  • Odpowiedz
Karta tez odmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@golagolagola: Ale zaaplikowałeś o tą Agua card, tak jak @mynameis60 pisał, czy o jakąś inną? Generalnie to i tak powinieneś teraz odczekać, bo przez takie odmowy pogarszasz sobie ten Credit Score jeszcze bardziej, ale dobrze by było, żebyś chociaż tę Aqua card miał i sobie ten CS powoli budował. Jak już tę kartę dostaniesz, to rób nią zakupy i spłacaj
  • Odpowiedz
@Zaxx: Dokładnie Aqua, odmowa, od trzech tygodni nie robię żadnych ruchów i nie zamierzam w najbliższych miesiącach, odpuściłem sobie, tel kupię za gotówkę a do niczego innego mi ten credit score nie jest potrzebny bo nie wiąże przyszłości z UK
  • Odpowiedz
...bo nie wiąże przyszłości z UK

@golagolagola: Też tak mówiłem... 12 lat temu :P
No ale fakt, teraz już są inne czasy. W każdym razie zarejestruj się na to głosowanie, bo to żaden problem i nic nie kosztuje i za jakieś 3 miesiące spróbuj z tą Aqua znowu.

Chciałeś brać abonament, więc zakładam, że przynajmniej z rok tu chcesz posiedzieć. A za rok to wiesz... Nigdy nie wiadomo ;)
  • Odpowiedz