Wpis z mikrobloga

@a-l_d: podebrane z grupy na FB

Patrzac technicznie wczoraj został wybity dołem poprzedni opór na 1.07, dzisiaj psychologiczny na 1zł. Obawiam się, że korekta dojdzie do 0.85, jeśli głębiej to trend wzrostowy może być zagrożony. Dodatkowo nie pomaga też historyczna podaż czyli spadki na bardzo wysokich obrotach - Ci "ubrani" będą chcieli odrobić przynajmniej część strat na wzrostach co pięknie widać było wczoraj. Wskaźniki na dziennym pokazują malejące zainteresowanie kupujących, tygodniowo
źródło: comment_1603292265juM41QsunErhBVm6QZRtA3.jpg
@lastro no i prawidłowo napisał, zniechęci inwestorów spadkami, przydusi kurs do trendu spadkowego i odkupi taniej od tych co nie chcą czekać. Albo się mylę i to #!$%@? spółka bez perspektyw :)
Mnie nie słuchaj, ja mam w portfelu Eurocash xD
@lastro: @Elsenar: no cały czas spycha coraz niżej i skupuje, ciekawe kiedy ESPI pójdzie bo ostre zbieranko jest. Albo tą pakietówke po 1,65 uśredniają bo zobaczyli ze #!$%@? sie w gówno xD
@d1ck: Ta i całą dobe stojący merc pod biurem w tygodniu, ciekawe czy prezio tam mieszka. Żenada mnie skręca jak widzę tę zjeżdżalnie w biurze idąc do biedry ( ͡° ͜ʖ ͡°)