Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
655 929 + 288 = 656 217

Sobotnia Pyra Trail. Udało się ukończyć. 55 miejsce, czas 17h56min, 270km według oficjalnego trackingu i dodatkowo był to mój PB pod względem dziennego przebiegu. Warunki mega ciężkie jak na jesień przystało. Deszcz, błoto, temperatura odczuwalna w granicach 3 stopni. Czyli samo gęste. Sezon wyscigowy 2020 uważam za zamkniety z przytupem. Teraz generalka sprzetu, regeneracja i zaczynamy trenowac do sezonu 2021. :D Ktoś z was jechał?

#rowerowyrownik #gravel

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_1603295845slpAcckZdwdbPnYmngvIO3.jpg
  • 4
@Mr_Trabalski: ee zawody prawie pod oknem o których nie wiedzialem ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć dystans jak na razie jeszcze nie osiagalny dla mnie... choć większość trasy na miarę znam. Jak wyglądają tereny pod pyzdrami ? tamte tereny na kwadraty mam na przyszły rok w planach.
Gdzie tu się zrobiło ponad 1000m ? jak robiłem trasy mosina czepin srem sroda wychodziło mi jakieś 150m ʕ
@LegoCiemnyLas Regeneracja do 28 października, a później startuje z treningiem. GPX jest dostępny normalnie na stronie organizatora. www.pyra-trail.pl

@msta Do Pyzdr prowadził dosyć długi odcinek po wale co widać na mapie, troche szutru. Z Pyzdr asfalt i szuter.