Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Najbardziej magiczne w Terrarii są początki - gdy chodzisz i odkrywasz jakie dziwactwa wygenerowały się na powierzchni mapy, gdy zdobywasz pierwsze bronie, akcesoria, zbroje; gdy giniesz od czegokolwiek przez przypadek i nigdzie nie jest bezpiecznie; gdy budujesz swoje pierwsze domki i ci potwory walą w drzwi.

Później jest już nudno bo podziemia się powtarzają, prawie nikt nie może cię zabić lub zaskoczyć, a po wejściu w hardmode, gra skupia się głównie na nawalaniu bossów i mega silnych przeciwników, a odkrywanie i szukanie rzadkich stworzeń i składników schodzi na dalszy plan. No i nie generują się nowe struktury po wygenerowaniu świata.
#terraria #gry
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wezowy: może taki mod, w którym hardmode jako tako nie istnieje... Coś w stylu, większość mobów możesz spotkać w grze już od samego początku. Hallow się generuje wraz ze stworzeniem świata. Tylko nie mam pomysłu jak zmienić złoża, by nie było tak ze znajdujesz chlorophyte, ale sobie je tylko oznaczasz dopóki nie zdobędziesz kilofa, który jest w stanie go wydobyć.

Swoją drogą lubię zacząć świat w expert mode, ale w hardmodzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AscendedFromTomorrow: najlepiej brać journey mode bo można zmienić poziom trudności w każdej chwili.

Ja najbardziej ubolewam że po tym jak świat wyjdzie z generatora to żadne nowe struktury typu loch się na nim już nie pojawią. Jedyny ratunek w modach. Jest kilka modów które dodają nowe biomy, ale jednocześnie dodają sporo bezużytecznych materiałów zawalajach ekwipunek czy post-moonlordowych bossów którzy mają z milion HP. Z tych większych próbowałem tylko thorium mod i
Pobierz Borealny - @AscendedFromTomorrow: najlepiej brać journey mode bo można zmienić poziom...
źródło: comment_1603336971TpBfdf7Nrk5XHNlXGqcKnZ.jpg
@Borealny: A to moja lista modów, które zamierzam ogarnąć, liczba obok to dodatkowe MB ramu wymagane przez daną modyfikację. Wszystkie mają swoją wiki.
Calamity 852
Ancients awakened 575
Mod of redemption 365
Shadows of Abaddon 335
Thorium 328
Spirit 213
Split 139
Elements awoken 113
Enigma 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mat759: a to by mi nie starczyło pewnie ramu. Vanilla już momentami laguje. Mam co prawda 16gb ramu, ale ostatnio jedna z kości mi się popsuła i była wymieniana. Teraz mam dwie różne, jedna stara, druga nowa. No i czasem ścina.