Wpis z mikrobloga

Znajdę coś lepszego do 2K skupiając się głównie na a) aparacie (przedni też wypadałoby aby robił chociaż dobre zdjęcia) i b) wsparciu od Pixela 4a/Xiaomi mi 10? Ten pierwszy mógłby być nieco większy, drugi to mimo wszystko kiepski OS. Za bonus w postaci czystego androida jestem w stanie dopłacić. Nie gram w gry, 60Hz w zupełności wystarczy
#telefony
  • 10
@0caffe: Niestety żaden z nich aparatem nie stoi obok ww.
@k3lt: Samsung wychodzi zbyt drogo, takiego xiaomi można wyrwać na promkach za 2.3k.
Mimo że to xiaomi to jednak aparat jest świetny, a w swoich flagowcach gwarantuje dosyć długie wsparcie - a przynajmniej kiedyś gwarantował
@qaswe: Pixel 4a skonczy na Androidzie 13, Ksiaomi Mi10 skonczy w najlepszym razie na 12.
Skoro tak ci zalezy na wsparciu to przyczaj sie na Pixela 5 ktory ma premiere na 11'tce a wiec skonczy na 14, tylko podobno ma jakies problemy ze spasowaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Laetrile: Pozwole zatem podpytać:
a) jakie modele poza pixelem rozważałeś przed zakupem?
b) jak sprawuje sie przedni aparat?
c) nie wydaje sie odrobinę za mały?
d) zdecydowałbyś sie na ponowny zakup dzisiaj?
@qaswe: Myślałem jeszcze nad p30pro i op6t, ale skutecznie odstraszyły w pierwszym system, a w drugim średni aparat, taki sam czytnik linii papilarnych i brak pełnego always on display. S10 w sumie też był brany pod uwagę, ale za ten numer z procesorami samsung ma u mnie dożywotniego bana.
Aparat jest dobry i powtarzalny, można cykać fotki bez przygotowań i wstrzymywania oddechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon