Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej nie podoba mi się poczta polska. Wysłałem paczkę 15 października, jako paczka + ekspres czyli gwarantowany termin doręczenia 2 dni po nadaniu. Od tygodnia wisi jako "przygotowana do doręczenia" w WER Warszawa. Nikt nic nie wie, paczka gdzieś stoi, a może zgubiona, a może ktoś podwędził. Infolinia nic nie wie, do samego weru się nie da dodzwonić. Reklamować nie można bez ustalonej wartości. Akurat moja paczka z 1000zł kosztuje, tyle dałem do zapłaty pobraniowej. Wartość można wpisać i tak max 100zł, a gdy kiedyś można było więcej to taka przesyłka potem kosztowała 60zł! Złodzieje. Teraz chcą zdjęć co było w przesyłce. Nie mam takowych. Powiedzieli, że max co mogą oddać co 10krotność kosztu wysyłki a było to 20zł. 800zł w plecy. Dzięki poczta, jak wszystko co państwowe = gówniane!!! A tu chooye jeszcze chcą by umierać za ten kraj w wojenkach.

#poczta #pocztapolska #kurier #gorzkiezale
  • 17
Cegły używam a nie smartfona


@nowywinternetach: jeny, ales ty zacofany () nie no ogarnij jakis bank z XXI wieku tez sie dlugo przed tym bronilem ale jak juz korzystam to sobie zycia nie wyobrazam bez takich udogodnien
masz swoje konto w inposcie? tam możesz wrzucić sobie pieniadze.


@tomasz-diog: Ano mam, ale nadając z paczkomatu nie widziałem, by się logowało tak samo tzn login + hasło.

jeny, ales ty zacofany () nie no ogarnij jakis bank z XXI wieku tez sie dlugo przed tym bronilem ale jak juz korzystam to sobie zycia nie wyobrazam bez takich udogodnien


@AgentGRU: Założyłem konto bo było darmowe, bez