Wpis z mikrobloga

@Stallion45: o czym ty mówisz, przecież bez problemu przy obecnych statystykach mogliby zarządzić pełen lockdown zwłaszcza, że za granicami mamy już takie przykłady - i wielu ludzi by to pochwaliło. Niby po co szukać dodatkowego pretekstu?
@nieocenzurowany88: Lewaki to strasznie prosty motłoch. Kaczka znowu was wyruchała jak chciała. Zaraz po przejrzeniu sondaży zgłoszą projekt zmian w konstytucji który przywróci dotychczasowe prawo aborcyjn e i jeszcze punktów sobie nabiją. Wzrost zakażeń zrzucą na protestujących idiotów. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
@tom3k86: nikogo nie bedzie obchodziła "czyja wina" jak się już faktycznie zrobi #!$%@? ze szpitalami - zwłaszcza, że jeszcze przed protestami mamy wzrost wykładniczy. Zaczną się też pojawiać pytania w stylu "co rząd robił przez ostatnie pół roku" ( ͡° ͜ʖ ͡°) co wy tutaj w ogóle gadacie, przecież to się nie trzyma kupy
@powaznyczlowiek: Chwilowe zrzucenie odpowiedzialności albo przesunięcie uwagi na kogoś innego przy uzyciu reżimowych mediów to taktyka stosowana przez ten rząd od kilku lat.

Potem się zrzuci na opozycje, lekarzy, niewdzięcznych rolników, rząd Tuska, a przy okazji jeszcze gejom się oberwie.

Chyba ze im się to tym razem posypie, #!$%@? jak bym chciał żeby upadli i sobie ten głupi ryj rozwalili.
@SmellySocks: no właśnie myślę, że się posypie - zobacz, że już zrzucanie winy na medyków nawet nie poszło tak jak chcieli, "pomogło" może na dzień czy dwa - nic nie pomoże jeśli dalej będą tak duże wzrosty

ja osobiście nie rozumiem co się tutaj #!$%@?ło i dlaczego teraz, biorąc pod uwagę, że PiS ma jeszcze pełnię władzy przez 3 lata
@powaznyczlowiek: Właśnie #!$%@?, tego jednego nie jestem pewien. Dotychczas jak trzeba było ludzi na coś skierować, to wyjmowali jakiś projekt z zamrażarki, na 15 podejść rozwalali sądy, robili rekonstrukcje, drame z wyborami. Teraz wyciągnęli najgrubsze działo i przepisy aborcyjne zostały zaostrzone - wyprztykneli się ze swojego najmocniejszego działa odsuwającego uwagę społeczeństwa od ich porazek albo wałów
od jutra będzie czerwona strefa a policja zacznie pałowanie


@inny_89: myślę, że zbliżamy się do punktu przegięcia też dla policji. Już wcześniej były masowe L4, teraz pałowanie w tak jednoznacznej dla tak wielu kwestii będzie wykonalne jedynie dla "elity" sadoli, która sama nie powstrzyma tego co się dzieje
@Yxonumei: Nic. Olać kompletnie. Już wczoraj na potwierdzenie moich słów Piecha w TVN, albo w Polsacie mówił o konieczności wprowadzenia zmian żeby kobiety nie musiały do końca nosić płodów z tak ogromnymi wadami. Zaraz to wprowadzą i ogłoszą swój sukces,a winę za wzrost zachorowań zrzucą na protestujących.