Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie. W przypadku, gdy zwracam zamówienie kupione na #allegro to czy paczkę muszę w jakiś sposób oznaczać danymi adresowymi lub jakimś wygenerowanym kodem? Czy ten drugi wystarcza mi do wsadzenia przesyłki do paczkomatu i to wystarcza?

#inpost
  • 9
@aut91: aby odesłać przedmiot - adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że użyjesz kodu zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS. Jeśli zwracasz paczkę Allegro Paczkomaty InPost, umieść kod zwrotu na paczce i udaj się do dowolnego paczkomatu. Na ekranie paczkomatu wybierz Nadam paczkę, a następnie Mam specjalny kod. Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Możesz też udać się z paczką do Punktu Obsługi Klienta InPost,
@allegro_pl: Ale powiem szczerze, że moglibyście jakoś wyraźniej napisać w kroku "przygotuj paczkę", że kod należy umieścić na paczce.

U Was jest tak:
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramach-allegro-smart-dykrmbo5qTz
IV. Nadaj paczkę
Paczkomaty
Przygotuj przesyłkę i zanieś ją do dowolnego Paczkomatu. Na ekranie wybierz opcję Nadaj paczkę, a następnie Mam kod zwrotu. Zaakceptuj regulamin i wpisz wygenerowany wcześniej kod zwrotu. Gdy otworzy się skrytka, umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Gotowe!

Na Inpost jest to