Wpis z mikrobloga

@Smutnekrzeslo: np. ty jesteś zwolennikiem stawiania ludzi na dwie kategorie My-Oni, co jest dokładnie tym samym co robi Kaczyński. Wy wcześniej konstytucje traktowaliście jak Pismo Święte, no to teraz Kaczyński zrobił wam przyspieszony kurs z konstytucji. Ja natomiast nie utożsamiam się z żadną ze stron, bo to prowadzi do radykalizmu. Nie jestem historykiem, ale zazwyczaj taka polaryzacja społeczeństwa kończy się tragicznie. Pozdrawiam serdecznie.
Ps. Co nie zmienia faktu, że PIS to
@MMMMMMMMMMM

np. ty jesteś zwolennikiem stawiania ludzi na dwie kategorie My-Oni, co jest dokładnie tym samym co robi Kaczyński


Ty za to drzazgę w oku innych widzisz, a belki w oku rządu już nie. Decyzji o aborcji nie wprowadziło żadne lewactwo, tylko pis na spółe z konfą.

Wy wcześniej konstytucje traktowaliście jak Pismo Święte, no to teraz Kaczyński zrobił wam przyspieszony kurs z konstytucji.


Chyba z robienia jej kurtyzany. To że jakiś
@Smutnekrzeslo:
Nie cytuj mi Pisma Świętego bo to jest słaba powieść.

Weź sobie do ręki konstytucję i przeczytaj sobię ustęp o ochronie życia. Wyrok TK jest jak najbardziej konstytucyjny. To zamyka jakąkolwiek dyskusję. Poza tym uważam, że konstytucja powinna zostać napisana od nowa.

Demokracja to odebranie głosu ludu tuż po wyborach, więc przywykłem.