Wpis z mikrobloga

@FELIX90: zdania sa podzielone z tym, czy przypomina to aventusa.
Czy wyczuwalny jest cedr i drzewny drydown? Czy nowsze batche maja gorsza projekcje i czy byla reformulacja niedawno? Do czego porownalbys zapach?
@karygodnykartofel: nowsze batche mają gorszą projekcję i generalnie słabsze parametry. Jeden z mirków wiem, że właśnie z powodu tragicznych parametrów towar reklamował. Nie pamiętam nicku ale był to ktoś z Wrocławia.
Zapach porównałbym do Aventusa jeśli już. Tak jak pisałem wyżej. Nie jest to klon. skoro go już kupiłeś, to pewnie we wtorek się przekonasz sam.
@FELIX90: ja własnie nie rozumiem swój bestseller tak spier**** reformulacją.
Jak znajdę to wrzucę filmik gdzie koleś porównuję zawartość olejków w klonach i aventusie psikając na wodę. Wyszło że CB miał najwięcej ale to stary batch był.
@karygodnykartofel: Dokładnie, liczy się jakie to są substancje/olejki a nie ich ilość. Eros - woda toaletowa, a do dziś silniejszy niż niejedna woda perfumowana bądź perfuma. Dobra formuła plus dobre składniki.
Co do zapachu jak będziesz miał szczęście to tarfi Ci się wersja gdzie czuć dosyć dobrze nuty owocowe, to taki główny wyróżnik tego zapachu. Początek jest fantastyczny, ale szybko ulatuje. Mid w starszych formułach bardziej owocowy, w nowszych dominuje już
@karygodnykartofel: ja mam odlewkę 8 Cedrat Boise od MAncery od jednego z mirków. Narazie zapach nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Irytuje mnie nieco otwarcie - nuta owocowo-cytrusowa pachnie jak landrynki lub w najgorszym przypadku cytrynowy płyn do mycia naczyń/szampon. Dalej jest zdecydowanie lepiej, ale nie wiem czy zdecyduje się na flakon.
@karygodnykartofel : Yoł, to chyba o mnie pisał Felix. Napiszę jak u mnie to wyglądało:
Pierwszą flaszkę kupiłem na prostych zakupach w maju. Okazała się totalna porażka. Otwarcie trwało niecałe 10 minut a po ok. 20 min zapach stawał się od razu bliskoskórny. Po 3-4 h nie było śladu po perfumach. Jakby co to batch: 19J276A. Po 3 tygodniach zwróciłem w ramach reklamacji i mi ją przyjęli. Laseczka z notino zadzwoniła do