Wpis z mikrobloga

@vito-zac: #!$%@? to ty chłopie. Jak mam dzwonić w niedzielę. Znajomy jest na kwarantannie i mówi ,że poślizg mają parę dni. Znajomi dostali pismo o odbyciu kwarantanny w dniach 16-18 paź. A datowane na 20 i otrzymali w ta środę. Wolę się ludzi zapytać ktorY już mają doświadczenie. Niestety sanepid jest zaściankiem PRLu. Tam to kawka jakieś badanie kału ,pasjans. A teraz przyszła pandemia i niewyróba. Pytam się na Mirko po
@tajemny-poliszynel: spoko nie ma sprawy. Ale tak na koniec to wyluzuj z tym sanepidem. W pelni sie zgodze ze nie daja rady. Nie chodzi o to ze chce jakos ich bronic-no bo w sumie to maja dawac rade a mnie to ma nie interesowac-ale patrze szerzej.
Od czego byl zawsze sanepid? Wydawac ksiazeczki, chodzic na kontrole itp. Ile ludzi dzwonilo miesiecznie do sanepidu? (mysle ze teraz w jeden dzien maja wiecej
Jakbyś pracował to wiedziałbyś , ze w niedzielę nie pracują.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tajemny-poliszynel: Szczerze? Nie do konca bylbym taki pewien. To ze nie kontaktuja sie z ludzmi nie oznacza ze nie pracuja. Jeszcze raz - szerszego spojrzenia zycze
@KACPEEER: @gorzki99: @vito-zac: @L3stko: sanepid nie dzwoni. Dodzwonić reż się nie idzie. Zaczerpnąłem języka u znajomych . Sprawa jest taka ,że nikt z sanepidu. Od dzwoni. Ludzie chorzy,pozytywni i nie wiedzą co mają robić ,bo kontakt z sanepidem zerowy. Od tygodnia. Mama mówi ,że jak jej koleżanki były chore to to samo nie było żadnego kontaktu. Ładny paraliż. Zostałem w domu i chyba l4 trzeba będzie wziasc bo
sanepid nie dzwoni. Dodzwonić reż się nie idzie. Zaczerpnąłem języka u znajomych . Sprawa jest taka ,że nikt z sanepidu. Od dzwoni. Ludzie chorzy,pozytywni i nie wiedzą co mają robić ,bo kontakt z sanepidem zerowy.


@tajemny-poliszynel: nic nowego mi nie powiedziales :P
Sam przeciez opisalem jak osoba pozytywna dotala telefon od sanepidu po tygodniu ze ma kwarantanne (na szczescie osoba myslaca i skoro miala + to sama sie w domu "locnkela"
@gorzki99: sprawa się ma tak. Sanepid nie dzwonił. Nigdzie nie figurujemy jeśli chodzi o kwarantannę. Dzwoniłem dziesiątki razy i nic. Raz mi się.udalo zadzwonić na.ogilnokrajowt numer sanepidu. Raz z wielu razy podkreślam. Pani mnie poinformowała co i jak im,że mam zgłoszenie przez profil zaufany na ich stronie.zrobic. i też zero odezwy. Dzisiaj mama poprzez koleżankę która tez jest chora dodzwoniła na prywatny numer jakiegoś pracownika i nas zgłosiła(znaleziony poprzez FB). Sprawa
Sprawa się ma tak przynajmniej w moim regionie,że jak sam prywatnie nie.dojedziesz kogoś z sanepidu to zapomnij.


@tajemny-poliszynel: i ja wybralbym ta duga opcje bo to ich zasrany obowiazek zeby Ciebie poinformowac a nie Twoj zeby samemu sie starac i informowac ich.

A jednak nie - z rozporzadzenia (picrel) wynika ze moga zadzwonic a nie musza - ciekawe kto mnie zmusi do zalozenia profilu zaufanego albo wogole do posiadania internetu.

U
Pobierz gorzki99 - > Sprawa się ma tak przynajmniej w moim regionie,że jak sam prywatnie nie....
źródło: comment_1604503232pxzC4ZhPjwJ62Vc9T4bVN3.jpg