Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie co siedzi w głowach troglodytów, którzy utrudniają manewr wyprzedzania innym? Ostatnio wyprzedzałem jakąś nową Toyotę i kolesiowi w środku zgrzały się styki, jak zacząłem wyprzedzać, zaczął przyspieszać, zjechał do środka jezdni, tak aby zabrać mi miejsce i tak w sumie do 180km/h, ta jego śmieszna hybryda się w tym momencie skończyła i po prostu go wyprzedziłem, ale typ po kilku kilometrach mnie wyprzedził na siłę (gdybym zrobił to samo co on, albo by #!$%@?ł w wysepkę, albo zepchnął mnie do rowu) wpuściłem go więc po czym typ mnie wyhamował do 50km/h przy ograniczeniu do 70km/h, gdyby nie fakt, że się bardzo spieszyłem, to 500 metrów dalej była wahadłówka i miałem ochotę typa wyciągnąć z auta i sklepać jak śmiecia. Co Ci Polacy mają #!$%@? za dumę jakaś urażoną, bo ich wyprzedzisz... masakra
#samochody #motoryzacja #prawojazdy #polskiedrogi
  • 13
@Trusky92: polskie drogi to dżungla jeden utrudnia wyprzedzenie, drugi #!$%@? się w przerwę między samochodami bo nie potrafi ocenić możliwości samochodu do warunków na drodze, trzeci na 90 jedzie 50, czwarty na ograniczeniu do 40 jedzie 140, piąty jeździ bez świateł, szósty ma źle ustawione światła i wszystkich oślepia można tak wymieniać bez końca
@Trusky92: Nie wiem czym jeździsz, ale zauważyłem, że ludzi strasznie drażni, jak wyprzedza ich teoretycznie słabsze/tańsze/gorsze auto. Jechałem wczoraj służbową Fabią 1.0 i wyprzedziłem jakiegoś gościa w starej S klasie. Tak tym manewrem podrażniłem jego ego, że postanowił, mnie dogonić, siedzieć na tyłku, aż wyprzedzę kolumnę aut na prawym pasie, po czym wyprzedził mnie, przyglądając mi się zza kierownicy tak jakbym zabił mu połowę rodziny co najmniej.
A zapomniałbym ten mercedes
@Trusky92: jak ostatnio wyprzedzałem to gość zmniejszył dystans do ciężarówki z 50 do 3m i trąbił że się #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a potem poszła by wina za niedostosowanie prędkości do warunków jazdy ofcoz