Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 3, edycja korono-kraina 2020! W dzisiejszym odcinku u[ch]lanej Ukrainy padło 11 HASEŁ i PODWÓJNE bingo. Wyniki:
PROBLEMY JĘZYKOWE: TUTEJ; SE

1:14 KADR Z KOKPITU, zaraz po tym jak #kieleckiulaniec obwieścił że jeszcze mu się śniadanie nie przyjęło.

BŁĄD TECHNICZNY 1:37 Jak widać, tona sprzętu, między innymi 2-3 gąbki na mikrofon się przydały. Dalej nagrywa Sony Action Camem, a wiatr rozpiermandala dźwięk. 20 sekund później, kiedy robi zawadiackie ujęcie "z drzwi", dźwięk jest nie do wytrzymania.

2:10 Dobra, przejechali chwilę, czas na ŻARCIE.

2:20 Ujęcia z DRONA. Ale, ale, czyżbym słyszał inną muzykę? No, jestem w szoku jak kanał się rozwija ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2:49 #ussponton wysiadł, żeby nagrać szlaban (ora zapewne odciążyć Patrola XD) i przy okazji POUDZIELAŁ PRZEMOWI RAD, jak ma przejechać na drugą stronę. Bardzo dobrze wyszło to doradzanie w stylu "dajesz, dajesz, jedziesz prosto". #!$%@? PRZEMO zawisnął kołami na błotnistej hopce i ani do tyłu, ani do przodu. Dodam, że cała POMOC SZAFY ograniczyła się do chwycenia za linę i podpięcia jej 2 metry dalej, a tak to stał i nagrywał, więc głupio to uznać za pomoc. W sumie mogę też uznać hasło SIEROTY OFF-ROADU. Przemo, Przemku, Przemysławie-Polskęzbawie. Jeżeli to czytasz, powiedz, co cię #!$%@? podkusiło żeby słuchać ulanego nawigatora? XD

4:10 "Troszkę się [BEEEK] zdziubniemy do tyłu, i potem po prostu [BEEEK] z większą mocą".

ŻŻP 5:45 "Krowa! Przemysław, ty doisz czy ja doję? Świeże mleczko zawsze na propsie!". I trudno mi nie odnieść wrażenia, że w tonie głosu miedzianego erotomana znalazł się podtekst seksualny.

Druga połowa wysrywu to nudy i #wiecejsprzetuniztalentu . #ussponton zakupił nowego drona, którym kolejny raz postanowił się pobawić jak ekipa walczyła z błotkiem/objazdami. Tak, okazało się że ekspert technologiczny i t[f]urca treści wideo z ośmioletnim stażem, nie za bardzo ogarnia nawet kadrowania w swojej nowej zachciance.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 3, edycja korono-kraina 2020! W dzisiejszym odcinku u[ch]la...
źródło: comment_1603740051EO9wj8wjYDU0OyHd9BFV1r.jpg
  • 4