Wpis z mikrobloga

Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę głosować. Przekonałem się że potrafią bronić swoich wartości oraz przekonań.

Wy serio nie wiedzieliście jaką linię programową ma ta partia? Że jest przeciwna mordom na dzieciach, że chcą wyeliminować homoseksualizm, faminizm oraz inne dewiacje i pozbyć się nie-polaków z naszego kraju?

Ci którzy teraz tak głośno krzyczą że się wstydzą że na nich głosowali to chyba pazerni debile którzy liczyli na więcej hajsu z pensji po obniżce podatków albo tęczowe trolle neuropy. To co jest teraz najsilniejszego w konfederacji to chęć stworzenia spójnego, narodowego społeczeństwa i zakończenie eksperymentów społecznych prowadzonych przez lewactwo.

Mam nadzieje że jak już wygrają wybory to protestującym lewakom zostaną postawione surowe zarzuty próby zamachu stanu i próby destabilizacji państwa.

#protest #aborcja #warszawa #krakow #wroclaw #konfederacja #bekazlewactwa #lgbt #homoseksualizm #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz S.....b - Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę gł...
źródło: comment_1603893934Z6kaZpg5g5tvXkfQWhXrG2.jpg
  • 16
Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę głosować. Przekonałem się że potrafią bronić swoich wartości oraz przekonań.


@Scaab: Pytam, bo nie chce mi się sprawdzać. Dostajesz za ten wpis, repostowany od paru dni te 30-80 plusów od stale tej samej grupy ludzi, czy czasem się zmieniają?
Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę głosować. [...] Wy serio nie wiedzieliście jaką linię programową ma ta partia?


@Scaab: ja wręcz odwrotnie - kiedyś głosowałem (bo sensowne wydawało mi się podejście do ekonomii), ale kilka lat temu przestałem, tj. w momencie kiedy zdałem sobie sprawę jaką mają linię programową jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe