Wpis z mikrobloga

Przemyślałem trochę całą obecną sytuację i oto moje przemyślenia:
- protest zmierza w złym kierunku - za dużo lewicy i innych organizacji się w to pcha chcąc coś ugrać
- uważam, że aborcja powinna być dozwolona
- jednakże - aborcja mogłaby zostać ograniczona zgodnie z wyrokiem TK, GDYBYchociaż gospodarczo ten kraj był normalny(tak by społeczeństwo mogło się bogacić i żyć godnie)- można by wtedy w przypadku konieczności dokonania aborcji jechać do kraju gdzie jest ona dozwolona - mimo wszystko podatki płaci się częściej niż dokonuje aborcji - kompromis, oczywiście tymczasowy, do czasu gdy do władzy dojdzie ktoś o normalnych poglądach gospodarczych i społecznych, a nie same skrajności (choć to raczej bardzo mało prawdopodobne)
- jestem stanowczo przeciwny demolowaniu czegokolwiek - niestety Kościół niejako sam sobie na to zasłużył babrając się w polityce,
- konfederacja zachowała się zgodnie ze swoimi przekonaniami,
- jednakże, słuchając Korwina stwierdzam, że zachowuje się jak dzban, sam sobie zaprzecza, jest zbyt emocjonalny
- ha tfu pis oraz kurski.

Podsumowując - aktualnie w kraju mamy gówno - gospodarczo leżymy, społecznie również. Osobiście byłybm w stanie przystać na pewne kompromisy w sprawach społecznych, gdyby gospodarczo kraj działał normalnie.

#protest #protestkobiet #konfederacja #pis
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepepanpatryk: jak wprowadza znowu lockdown to czara goryczy wszystkich się przeleje, ludzie nie będą mieć już nic do stracenia i wtedy się zacznie a 11.11 coraz bliżej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Można by w przypadku konieczności jechać do innego kraju dokonać aborcji? Co ty w ogóle #!$%@? xD No tak, nie róbmy normalnego kraju tylko czasem pozwalajmy ludziom zasmakować normalności gdzie indziej
@Kosmox30: Czy doczytałeś, że napisałem tam tymczasowo? Jak dla mnie gospodarka, niskie podatki i możliwość życia na godnym poziomie > możliwość dokonania aborcji na żądanie w kraju. Dokonanie aborcji np. w Czechach nie jest przestępstwem. Ja bym chciał aby to było możliwe u nas w kraju, niemniej jednak są pewne priorytety oraz kompromisy.
@pepepanpatryk: ja uwazam, ze jakakolwiek jest opinia ludzi na temat aborcji, wywolywanie tego tematu w tym momencie to dzialanie na niekorzysc Narodu i osoby, ktore podjely decyzje o glosowaniu tego w takim momencie ,w srodku pandemii, powinny zaplacic za to wiezieniem.
@Kalypsoo: A co sie zacznie?Samo dramatyzowanie.
W najbardziej kosmicznym scenariuszu rzad poda sie do dymisji.
I wtedy pytanie co dalej..Wyborow sie nie zrobi bo epidemia a wiec?
I dopiero wtedy bedziemy w czarnej dupie i faktycznie wszystko sie wylozy.
Teraz tymi protestami tylko sobie dokladamy do pieca.A starczy zaczekac do wiosny i wtedy jak faktycznie wylozy sie gospodarka ( wtedy dopiero bedzie to widoczne nawet jesli wylozyla sie teraz) to rzad
@pepepanpatryk:

- protest zmierza w złym kierunku - za dużo lewicy i innych organizacji się w to pcha chcąc coś ugrać


bierz udzial w protescie organizowanym przez Lempart - kandydatke z list Wiosny i zadeklarowaną feministke

narzekaj, ze lewica pcha sie do protestu


opie, to ludzie spoza kręgu lewico-radykalnego pchają się do protesty i chcą coś ugrać licząc naiwnie na to, że jest odpolityczniony
@premium122: Nie, rzad bedzie dalej trwal, sytuacje gospodarcza zrzuci na Unie i Tuska, pandemie i spora ilosc zmarlych na lekarzy, a za 3 lata juz ludzie o tym zapomna, bo dostana 15 emeryture i 1500 plus.
@miki4ever: Z czego dostana ta kase skoro gospodarka siadzie?
A jesli nie siadze to znaczy ze zadnych problemow nie ma.Wtedy faktycznie bedzie trwal.Ale jak gospodarka faktycznie zaliczy glebe to rzad zniknie blyskawicznie bo mimo tych bzdur ze to dyktatura to jest to rzad ktory calkowicie stroni od przemocy.Za protesty mozna dostac mandat ktory i tak sad anuluje.Ten rzad pokazal jasno ze nie nie chcial nawet grupek kodowocow spacyfikowac wiec nie ma