Wpis z mikrobloga

Mam małą prośbę do osób które korzystają z #glovo jeżeli jesteście na kwarantannie to piszcie to w komentarzu do zamówienia i starajcie się płacić bezgotówkowo.

W przeciągu kilku dni takie same akcje - człowiek przywozi zakupy a tu klient zadowolony otwiera drzwi i się cieszy że dostał zakupy szybko bo na kwarantannie jest.
  • 4
@TaktycznyGolab: jak woziłem pizzę to była w opcjach dostawy tzw. "bezdotykowa", czyli klient płacił przez internet albo zostawiał szmal w określonym miejscu, a ja mu tylko zostawiałem placek przed drzwiami albo gdzieś gdzie napisał żeby zostawić. Dużo ludzi z tego korzystało.
@w2kn2e: I to się ceni, ja ostatnio miałem przepychankę z Glovo - dostawa bezdotykowa, płatność przez internet. Płatność odrzucona, kontakt z supportem a tu odpowiedz - Wracaj niech zapłaci gotówką odpisałem tylko że są niepoważni bo nie wiem czy klient chory czy co i w końcu ogarnęli.

Najgorsze właśnie jest to że nigdy nie wiesz czy klient który ci otwiera jest na kwarantannie czy nie , i z reguły bez maseczki