Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: Zapomniałem dodać że napisy są na murach znajdujących się na Starym Mieście, które jak na złość jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.
To pięknie obrazuje hipokryzję środowiska kibicowskiego, bo olać napisy na blokach, tutaj mamy zabytki, wizytówkę miasta, mury które były tam od wieków (no tak załóżmy bo wiadomo że remonty to przechodziło) a ci je niszczą a potem twierdzą że oni są przeciwni temu.
@andrzej-roman: to samo myślę, byli pierwsi do krzyczenia, żeby zostawić kościoły, a sami obsmarowują co drugą ścianę. Tak samo Memcen pisał na fb, że smarowanie kościołów be, bo jak jesteś wolnościowcem to co, będziesz własność prywatną niszczył??? A co, blok na osiedlu #!$%@? sprejami z każdej strony to nie jest własność prywatna? xD
@Perkoz19: Wiesz co jest najlepsze? Dzisiaj pod kościołem stoją m.in ci którzy mieszkali na tzw koszarach które również są zabytkiem a tam ściany były nie dość że w herbach, napisach co to za klub i hasłach klubowych.
Jeśli tych ludzi nie ma, spoko ale znają ludzi którzy tam mieszkali, bo stamtąd było wielu Elanowców i tym ludziom to nie przeszkadzało aby zniszczyć zabytek i zarazem własność prywatną.
A dzisiaj wielcy obrońcy
@andrzej-roman: no daj spokój, są takimi samymi awanturnikami, jak #!$%@? tłum na proteście, ale nie potrafią na to spojrzeć z 3 osoby, tylko żyją w swojej bańce i klepią się po plecach nawzajem, jacy są zajebiści