Wpis z mikrobloga

@skar: tag #pieklokobiet też istnieje od kilku dni. Czy to oznacza, że wcześniej nie istniał feminizm i temat liberalizacji prawa aborcyjnego?

Temat dyskryminacji mężczyzn w Polsce jest podnoszony na wykopie regularnie. Od lat w kółko wałkowany. Nic nowego.
Te same tematy. Te same reakcje. Nowe tagi.
Te same
@skar: tag #pieklokobiet też istnieje od kilku dni. Czy to oznacza, że wcześniej nie istniał feminizm i temat liberalizacji prawa aborcyjnego?

Temat dyskryminacji mężczyzn w Polsce jest podnoszony na wykopie regularnie. Od lat w kółko wałkowany. Nic nowego.
Te same tematy. Te same reakcje. Nowe tagi.
Te same
@przegrany_przegryw przegrywy zwalają winę, że są przegrywami z powodu złej genetyki.. ale to tylko pól- prawda, większość z was jest po prostu tępa. Te juleczki przy większości z was to tytany intelektu..
Ludzie wyszli na ulice #!$%@? na pis


@skar: juleczky wyszły wymalowane, #!$%@?, z PMSem na ulicę. Kibol tupnął nogą, juleczka cała obsrała nowe majtki victoria's secret i spodnie z wysokim stanem.
@przegrany_przegryw spłycanie tak poważnego zagadnienia, do poziomu Julek i kiboli o tym świadczy, nie rozumiesz co się wokół Ciebie dzieje. Nie musiałem daleko szukac, pozdrawiam.
@przegrany_przegryw otóż ja wyśmiałem wyplakiwanie się przegrywow, od kilku lat na wykopie, którzy teraz dewaluują niejako protesty bo przecież "my mamy gorzej, a juleczki nas nie bronią". Ty natomiast nie wiem co chciałeś udowodnić swoim komentarzem..