Wpis z mikrobloga

@jemzupe990: a czemu by miały nie głosować? Niezależnie ile feministki będą krzyczeć nasze ludzkie ustawienia to to co one nazywają patriarchatem. I feministki chociaż będą mówiły, że to efekt kultury każda normalna kobieta będzie to czuła w sobie i w zgodzie z tym postępowała.

Poza tym muszę wgryz się w ten temat--ale była taka niemiecka pani psycholog która mówiła, że feminizm to tak na serio krzyk tęsknoty za silnymi mężczyznami i
@ImInLoveWithTheCoco: Bo Hołownia nawołuje do pojednania we wspólnym i prostym celu, bez zbędnej agresji, bo naszym wrogiem jest PiS a one są #!$%@?ęte i dopisują coraz to kolejne rzeczy z programu Razem do postulatów protestów i jeszcze każą wszystkim co się z nimi nie zgadzają w 100% #!$%@?ć.

Ja naprawdę nie wiem jak to się mogło stać, że Hołownia przejmuje "twarz protestów" ¯\_(ツ)_/¯
@Khaine: Hołownia sam do niedawna mówił, że jest za całkowitym zakazem aborcji. Protesty są reakcją na wyrok TK zakazujący aborcji eugenicznej, po czym promuje się (i zbija największy kapitał polityczny) na nich gość, który sam się z tym zakazem zgadza. Dziwisz się lewicy, że są #!$%@??
Hołownia sam do niedawna mówił, że jest za całkowitym zakazem aborcji.


@Programerus:

Osobiście jest, natomiast jak sam mówił - nie mieszka w kraju sam i rozumie że inni ludzie tego poglądu nie popierają, bo nie wolno zmuszać ludzi do heroizmu. To po pierwsze. Po drugie protestuje też ogólnie przeciwko PiSowi i ich skrajnie obrzydliwej próbie zakazania aborcji w taki sposób że liczyli że zakażą i zamkną ludzi w domach aby nie
@Programerus: https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/posts/2393413244116786

Masz tutaj nawet na świeżo, bo także się do tego odnosi.

Bzdury. Moje poglądy w sprawie aborcji są jasne, z pewnością jestem w tej sprawie bardziej konserwatywny, niż znaczna część protestujących, ba - moich współpracowników w Ruchu. Tyle, że ja wiem, że to, co dziś trzeba zrobić, to nie sprawić, by moje poglądy od jutra stały się obowiązującym WSZYSTKICH prawem. Ale doprowadzić do sytuacji, w której ludzie o moich
@Khaine: Nic dziwnego, że Polakom Hołownia bliższy, skoro od 5 lat rządzi tutaj niepodzielnie PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc zastanowiłbym się, czy faktycznie jest to aż tak słuszny wybór, jak się może wydawać wszystkim "umiarkowanym".
Natomiast jak Hołownia zdobędzie wysoki wynik w przyszłych wyborach to jedyne co mi przychodzi do głowy, to ten cytat: "Jeśli chcemy, by wszystko pozostało tak jak jest, wszystko musi się zmienić".
Nic dziwnego, że Polakom Hołownia bliższy, skoro od 5 lat rządzi tutaj niepodzielnie PiS


@Programerus: No i nie ma co liczyć że to się zmieni przez tydzień bo tak lewica chce, bo legenda głosi że "gdy wahadło aborcji zostanie dotknięte, wtem nadejdzie czas zwycięstwa skrajnej lewicy" xD Jak widać jednak nie.
@ImInLoveWithTheCoco: i to właśnie ta zmiana poparcia pokazuje najlepiej co jest nadrzędnym celem zdecydowanej większości uczestników protestu. Lewicy nie przybyło poparcia bo nie przybyło zwolenników lewicowych poglądów. Na ulicę wyszli ludzie którzy chcą bronić swojej wolności a nie przechylać szalę na którąś ze stron. Holownia powiedział, że Kaczyński puścił wahadło w ruch i widać że on stara się je zatrzymać, a przy okazji strzelić prezesa po łapach żeby więcej tego nie