Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą zmęczeni brakiem odpowiedzi od rekruterów na wysłane CV utworzyliśmy Pierwszą w Polsce tablice LIVE 24h, gdzie każdy kandydat może na bieżąco dodawać informacje jeśli dana firma nie odpowiedziała na wysłane przez Niego CV, a my ze swojej strony wyślemy przypomnienie firmom jako Twój "asystent".
Link

W tym tygodniu dołączyło 20 nowych osób, na bieżąco będziemy dodawać nowe i ukrywać te firmy które w trakcie odpowiedziały kandydatom:).

Piszę do was z Zaproszeniem. Jeśli spotkaliście się z brakiem odpowiedzi od rekruterów na wysłane CV - Będzie nam niezmiernie miło jak zechcecie dołączyć do naszej akcji wcześniej lub później. Zapraszamy Was #mirki i #mirabelki.

W skrócie:
1. Dodaj pod linkiem pozycje/oferty na które nie otrzymałeś odpowiedzi Link
2. Przekażemy tą informację do rekruterów/działów rekrutacji

Każda informacja od firmy nawet negatywna daje wartość dodaną dla kandydata w znalezieniu pracy.
Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało piszcie:)

Miłego i słonecznego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #rekrutacja #hr #praca #ciekawostki #senior #middle #junior #pracbaza #technologia #szukampracy
DamianRB - Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą zmęczeni brakiem odpowiedzi od r...

źródło: comment_1604045502iUC2NjADyqi8O7xFl5B51U.jpg

Pobierz
  • 1
Każda informacja od firmy nawet negatywna daje wartość dodaną dla kandydata w znalezieniu pracy.


@DamianRB: przy ostatniej rekrutacji (choć nie jestem rekruterem) dostałem lekko z setkę CV, które w ŻADEN sposób nie spełniały nawet minimalnych wymagań, które były określone w ogłoszeniu. Jakbym miał każdemu z osobna odpisać, że chyba sobie jaja robią to by mi tygodnia zabrakło ;)