Wpis z mikrobloga

Wołam @retromenager @tyskibaton81 . centaurze z odwłokiem i bebzunem jak kula ziemska. jak to było? ty nie ingerujesz w szkolną? nie cenzurujesz materiałów? nie usuwasz filmów? jesteś zwykła grubą zakłamaną mendą. rakiem tego uniwersum. wczoraj zablokowałes dwa filmy, wczoraj! a ile takich filmów przepadło bo twoje widzimisię zdecydowało, że ujawniają prawdę o tobie albo po prostu ukazują surową i te najprawdziwsza stronę nierobów czyli to za co uwielbialiśmy szkolną przed tym jak położyłeś na tym swoje macki? jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości jaką fałszywą gnida jesteś zamieszczam niżej screen z discorda gdzie bezczelnie chwalisz się tym jak nie upubliczniłes ostatnich nagrań. Ha tfu na ciebie!
#kononowicz
M.....k - Wołam @retromenager @tyskibaton81 . centaurze z odwłokiem i bebzunem jak ku...

źródło: comment_16042295287VNi9KUuDpQpES3FBAevFE.jpg

Pobierz
  • 20
@nikodemgnik: już płacze na discordzie, że go zescrinowałem XD w ogóle ten baran płakal tam że wszyscy chcą go "udupic", że wolą mu #!$%@? niż mieć od niego super wiadomości ze szkolnej xD kretyn nie bierze do siebie tego, że sam sobie zgotował taki los między innymi bezgranicznymi kłamstwami, tym że sam hipokryta zawsze próbował udupic każdego kto nowy pojawiał się na szkolnej bo czul się zagrożony. zero przyjmowania jakiejkolwiek krytyki.