Wpis z mikrobloga

Planuję na wiosnę spełnić swoje małe marzenie i pojechać samochodem nad lazurowe wybrzeże. Chcę zobaczy Moanko, Cannes, czy Saint Tropez. Jadąc chcę zahaczyć o południowe Włochy, a powrót zorganizować przez Szwajcarię i piękna dolinę Lauterbrunnental (pic rel).
Czy ktoś ma jakieś protipy z miejscami #mustsee właśnie w okolicach, które wymieniłem?
#podroze
Pobierz czarekn - Planuję na wiosnę spełnić swoje małe marzenie i pojechać samochodem nad laz...
źródło: comment_1604233113o4nbIBarwtcDUNNhaaidIF.jpg
  • 4
Planowałem taką samą trasę w tym roku ale jest teraz jak jest. Mam jednak znajomych, którzy zrobili ją 2 lata temu. Podpytam i dam znać
@czarekn: Jesli chodzi o Francję, to Nicea jest bardzo ładna, trochę dalej jeszcze jest Marsylia. Co do Włoch mogę polecić Varigotti (cudne domy na plaży), Noli (bardzo stare, klimatyczne, malutkie miasteczko, bardzo dobrze zachowane), Cinque Terre (klasyka w tamtym rejonie) i Genuę, a jeśli chcesz się bardziej na południe zapuścić, to Florencję (niedaleko jest tez Piza, ale jak dla mnie nic specjalnego), a jeśli masz dużo czasu i cierpliwości to Rzym,