Wpis z mikrobloga

@g1venchy: Ciekawe jak udalo Ci sie przezyc na tym swiecie do tej pory. Chodz w niej cale zycie bo brak objawow u Ciebie to nie znaczy, ze jestes zdrowy i cos tam mozesz rozsiewac nieswiadomie. Jeszcze szalikiem dla szczelnosci twarz owin. Jak 1,5 roku temu przyszedlem w masce do pracy bo bylem chory ale nie na tyle aby zostac w domu to zarzucono mi brak profesjonalizmu xD Najlepiej spac pod respiratorem,
@KasandrycznyMuminek: ja #!$%@?, człowieku xD

Chodz w niej cale zycie bo brak objawow u Ciebie to nie znaczy, ze jestes zdrowy i cos tam mozesz rozsiewac nieswiadomie.


jeśli do końca mojego życia będzie trwała tak dramatyczna sytuacja jak teraz, tj. będzie szczytowy moment pandemii a służba zdrowia będzie #!$%@?, to tak, mogę do końca życia poświęcić się i wychodząc z domu oprócz założenia butów i jak jest zimno to kurtki zakładać
@g1venchy: Juz po pandemi. W Chinach zapomnieli o tym, w USA zezwololi na wznowienie kursow wycieczkowcow a w polskim chlewie ludzie co siedzieliby w domu i przechorowali to laza po szpitalach czy prywatnie i sie testuja na wirusa ktorego dwie odmiany wywoluja przeziebienie a inna SARS o ktorym nikt juz dzisiaj nie pamieta. O dziwo nie ma przypadkow grypy ktora rok w rok zbierala zniwo a szczepic malo kto sie chcial
@KasandrycznyMuminek:

Juz po pandemi. W Chinach zapomnieli o tym, w USA zezwololi na wznowienie kursow wycieczkowcow a w polskim chlewie


poprawię - a w polskim chlewie skończyły się wolne łóżka w woj. Mazowieckim(masz na szczycie gorących), a przez niekompetencję naszego rządu służba zdrowia przestała sobie radzić zanim jeszcze zaczęła się druga fala

O dziwo nie ma przypadkow grypy ktora rok w rok zbierala zniwo a szczepic malo kto sie chcial (
@KasandrycznyMuminek: o proszę, nawet na główniej artykuł na temat tego jak to pandemia się już skończyła
https://www.money.pl/gospodarka/przegrywamy-te-walke-epidemia-koronawirusa-zabija-coraz-wiecej-polakow-6571329124448960a.html

a wiesz kto ma krew tych ludzi na rękach? nasz nieudolny rząd, który miał w dupie życia Polaków marnując cały czas który można było wykorzystać na lepsze przygotowanie się na to, i cwaniaki Twojego pokroju bo hehe co za wirus, zwykła grypa, co mi jakiś naukowiec będzie gadał, ja to wierze w chłopski rozum