Wpis z mikrobloga

Sytuacja wygląda tak, że z różową chcemy kupić budżetowy nawilżacz powietrza. Wszedłem więc na grupkę na fb żeby się nieco doedukować i ja #!$%@? mirki xD poczułem się jak w tej słynnej paście o kupowaniu latarki; myśleliśmy, że za 200 zł to na spokojnie kupimy sprzęt, który będzie w miare porządny. Na grupce jednak dowiedzieliśmy się, że poniżej 5 stów to #!$%@? nie nawilżacz i lepiej sobie pranie w domu rozwiesić to na to samo wyjdzie. Dlatego zwracam się do was z prośbą o polecenie mi nawilżacza powietrza DO 250 ZŁ. Z danych technicznych to na ogół nawilżacz stałby w salonie, który ma około 18 m2, a godzine przed spaniem byłby przenoszony do sypialni, około 12 m2. Mieszkanie posiada ekspozycję zachodnią, nie mamy dzieci ani zwierząt. Liczę na was!!!
#nawilzaczpowietrza #kiciochpyta #zakupy
  • 7
godzine przed spaniem byłby przenoszony do sypialni


@Nowaczi: watpie zeby chcialo Ci sie z tym tak #!$%@?. Ogolnie nawilzanie powietrza wszystkim sie nudzi.
Chyba ze masz dostep do wody zdeminarelizowanej z odwroconej osmozy.
Inaczej przedzej czy pozniej #!$%@? od kamienia osadzajacego sie na wszystkim w mieszkaniu.

Serio lepiej pranie rozwiesic
@Nowaczi: Ale wiesz, że koszty eksploracji wielokrotnie przewyższą kupno nawilżacza ewaporacyjnego? Woda destylowana to koszt kilku stów rocznie, gdy nawilżacz działa 5h+ dziennie.
@Nowaczi: xiaomi humifider, wersja pierwsza kosztuje koło 300 zł. Druga 400, ma niby wyswietlacz ale nic to nie daje. Lejesz zwykłą wodę. Kupiłem parę tygodni temu - mega.
@InterferonAlfa_STG: są nawilżacze, które nie powodują unoszenia się kamienia, czyli ewaporacyjne. Wszystko zależy od tego kto ma jaką wilogtnosć. U mnie w mieszkaniu, bez nawilżacza 30%, źle się śpi, zatoki. U kumpla bez niczego, caly czas ma 55%. Mam xiaomi, ktory ogarnia jako jedno urządzenie 50m2. Stoi w sypialni i chodzi 24h. W nocy na minimum (ciszej), w dzien troche mocniej.