Wpis z mikrobloga

Srawuś wiem, że śledzisz tag, więc to tutaj zostawię. Ale Ty masz argumenty z dupy... Raz pomagałeś sprzątać na podwórku i teraz to wypominasz, że meksyk niby nie sprzątał. Wypominasz meksykowi, że pomagał knurowi rąbać drzewo, ale przy okazji kręcił sobie z tego filmiki, a Ty ze sprzątania, to niby nie kręciłeś? Zawodzi Cię pamięć? Mówisz, że meksyk nie dzwonił i nie przypominał knurowi o tabletkach, a prawda jest taka, że dzwonił i przypominał, bo wiele razy było o tym wspominane na filmikach. Co Ty mówisz, że meksyk by robił filmiki ze smarowania odleżyn itp. jak #!$%@?, gdyby miał robić z takich rzeczy filmiki, to by zrobił filmiki z ratowania knura, gdzie by miał w #!$%@? wyświetleń... Myślisz, że jakby meksyk nie przyniósł cocacoli i innego niezdrowego żarcia, to knur by tego żarcia nie miał? Oczywiście, że by miał... Poza tym kto #!$%@? robił test mleka? Nie pamiętasz? To Ci powiem. Test mleka robił Twój Jacuś. Wypominanie, że meksyk nie zrobił żadnego lajta charytatywnego, a co to, jakiś obowiązek jest? Bo takie głupie #!$%@?... Jak ostatnio sobie darowałem hejtowanie Ciebie, tak widzę, że #!$%@? sam się o to prosisz, bo nie mówię, że meksykano jest dobry, bo nie jest, bo też ma za uszami, ale Ty dajesz takie argumenty z dupy i do tego taka hipokryzja z tego bije, że ja #!$%@?...
#kononowicz #patostreamy
  • 4