Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 252
Ja serio nie czaję skąd u wykopków takie uwielbienie Trumpa, kolesia który jest totalnym bankrutem, a rysuje się na miliardera umiejącego zarządzać biznesami xD To tak jakbyście Sasina bronili, który czegokolwiek nie dotknie zamienia w gówno i wykreowali na kolesia który DOTYKAŁ WIELKICH PIENIĘDZY = biznesmen xD
Ja czaję że Biden jest do dupy, ale z tej dwójki to nie da się lubić Trumpa, zwłaszcza widząc jaki wpływ ma na EU i jak polityka republikańska, tak jak kiedyś rosyjska chce jej destabilizacji używając Polski i Węgier w tym przypadku.
Ale ciul tam xD Trump stronk, bo lewakom dupa pęka xd
#usa
  • 39
@Reepo iks #!$%@? de. Upolityczniony wykopek, który całe życie zarabia #60groszyzawpis ocenia działalność biznesową człowieka, który 5 lat temu stwierdził, że w biznesie osiągnął dość i czas na politykę. Typ za w dużej mierze własne pieniądze sfinansował swoją kampanię i pokonał faworyta (przynajmniej medialnego). Dobra, dość orania Ciebie.

Teraz trochę merytoryki - polityka zagraniczna USA nie zależy od prezydenta, a jest planowana na kilkadziesiąt lat w przód przez dziesiątki jak nie setki
@Reepo: bo oceniają osobowość/ postać/ kreacje medialną. Trump jest bardziej charyzmatyczny, przebojowy, zapadający w pamięć, a przede wszystkim dostarcza dużo więcej emocji, deklaruje się jako bardziej przystępny obyczajowo dla "zwykłego człowieka"

Umówmy się, Biden jest mdły, sztuczny, kampania to mnóstwo banalnych frazesów. To, że jest sterowany, jest oczywiste.

Trump oczywiście też jest, jak wszyscy ważni politycy w USA, ale silna osobowość ma odrzucać takie podejrzenia.

Ludzie się boją liberalizmu, który w
@Bordomir: mnie zastanawia, skąd taki skokowy przyrost tej wulgarnej retoryki. Nie wyskoczyłem spod kamienia, patrzyłem jak z roku na rok to się zmienia, ale kilka miesięcy temu (+/- z okazji tego nieszczęsnego orzeczenia, ale niekoniecznie od tego czasu) zmiana była o poziom.
Tak, jakby po lewej stronie nikt się nawet nie starał, albo przyjął strategię zarzucania błotem. Coś jak „nie traćmy czasu na argumenty, bo wtedy nawrzucamy mniej błota niż jakbyśmy
@wykopyrek ludzie o lewicowych poglądach (światopoglądowych) przeważnie są bardziej emocjonalni. Stąd łatwo ich uruchomić i ośmieszyć, więc dlaczego z tego nie korzystać? Polityka jest brudna.

Ja na przykład raz byłem na MN i tyle. Nigdy więcej nie pójdę na żaden protest, marsz czy zebranie, bo musiałbym wziąć odpowiedzialność za innych, obcych mi ludzi i ich zachowanie. Gardzę tą, trafnie nazwaną przez Rzeplińskiego, hołotą. Zwłaszcza podczas pandemii.