Wpis z mikrobloga

Powiem krótko. Te wybory w usa i liczenie 2 dni glosów, tam gdzie wstrzymano głosy gdzie bylo srednio policzonych 90% gdzie wygrywal Donald Trump, tam gdzie potem nagle znowiono i wszystkie procenty dla Beidena to ja wam powiem krótko. Tam jest #!$%@? wieksza Białorus jak w Polsce podczas wyborow..Dziekuje i nie uznaje takich wyborow. Dla mnie Beiden to marionetka w ustawionych wyborach przez demokratów, którzy pluli na Trumpa od 4 lat gdzie sie tylko dało. Czy to Hollywood, Oscary, Netflix, HBO GO, gdzie co człowiek nie włączy to widzi Trumpa przedstawionego jak jakiegos Kim Dzong Un

#usa #wybory
  • 50
przez demokratów, którzy pluli na Trumpa od 4 lat gdzie sie tylko dało. Czy to Hollywood, Oscary, Netflix, HBO GO, gdzie co człowiek nie włączy to widzi Trumpa przedstawionego jak jakiegos Kim Dzong Un


@KarolaG17: każdy prezydent był opluwany i wyśmiewany - taki urok tego stanowiska.

A to że pomarańczowy pajac zasługuje na to jak nikt inny to już inna historia
ten uczuć kiedy to Trump rządzi ale Biden fałszuje wybory


@azen2: nie sugeruje nic, ale w usa nie jest tak ze prezydent ma wladze nad wszystkim. tam jest system federalny i ok polowy stanow jest rzadzone przez demokratow, reszta przez republikanow.
@OddajButa123: Obvious trol i mam nadzieję, że te plusy to dlatego, bo nie potrafię sobie wyobrazić, że jest tu aż TYLE tak #!$%@? osób. Autentycznie jestem przerażony jak wielkie wysrywy łapią tu konkretne ilości plusów ostatnimi czasy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarolaG17: ten uczuć kiedy to Trump rządzi ale Biden fałszuje wybory

@azen2: ale nie obnos się że swoją niewiedza baranie, bo sie osmieszasz a inne głąby cię plusuja.
Głosy liczy się na poziomie stanu. W USA nie ma nawet standaryzacji ogólnokrajowej co do tego liczenia czy maszyn do głosowania. Za przeprowadzenie wyborów i podliczenie wyników odpowiada stan, a więc gubernator a nie rząd federalny (centralny) i prezydent.