Wpis z mikrobloga

#motocykle #motomirko #motoryzacja #recenzja

Recenzja butów Shima SX2 przełożona na później a dziś zabrałem się za skóry (òóˇ).

Produkt: Wosk do odzieży skórzanej niemieckiej firmy S100, jak podaje producent wosk pszczeli do każdej skóry gładkiej, łatwa aplikacja, ochrona przed deszczem, starzeniem a nawet dziadkami w Tico wyjeżdżającymi z podporządkowanej.

Jak było: Rzekłbym fenomenalnie, jak na pierwszy raz spełnił moje oczekiwania, łatwy do nałożenia przy pomocy gąbki a potem wytarcia nadmiaru mikrofibrą, zapach przyjemny. Skóra stała się przyjemna w dotyku (nawet ta na dłoniach ( )), zagniecenia są mniej widoczne, efekt półmatu stylu vintage kurtki zachowany a i wygląda po prostu schludniej.

Wady: Płacąc za ćwierćkilogramowe opakowanie 55zł producent mógłby dorzucić aplikator, druga wada to właśnie 250g produktu, tego starczy na wypastwanie twoich skór na moto przez cały okres ich eksploatacji, butów maturzystów z twojej miejscowości i starczy też na plandeke żuka wujka ze wsi obok. Może istnieje mniejsze opakowanie, ja kupiłem to co było na regale.

Poniżej zdjęcie produktu, całej kurtki przed i po oraz takie same zdjęcia detalu z bliska. Testowane na kurtce ze skóry bawolej, perforowanej wykończonej w półmacie vintage, kolor skóry ciemny brąz.

Czołem młodzieży ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
legitny_kocur - #motocykle #motomirko #motoryzacja #recenzja 

Recenzja butów Shima S...

źródło: comment_1604571437Par7MA3uJtrRtWItkqcH9N.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz