Wpis z mikrobloga

@ThreadPool: Wpłaciłem nieco ponad 100zł, reszta kasy poszła (niestety) w czwartek
@FHA96: Tak właśnie zrobiłem. Mam tylko nadzieję, że możliwość zamówienia z dostawą w następny dzień po 19 to nie bug :D
@duxet: 30 września od razu zapłaciłem całość w xkomie i jedyna informacja to taka, że mnie powiadomią jak wyślą dzisiaj o 9 rano. Już szukam gdzie można dostać ją szybciej w razie czego (°°
@duxet: zamówienie z początku października i przed chwilą napisali, że jeszcze dziś wyślą ale coś późno ten kurier przychodzi do nich (°°
@deadcandance Nie, ostatni mail przyszedł o 9 rano w którym było napisane, że powiadomią mnie gdy wyślą. A teraz na czacie xkomu konsultantka sprawdziła po numerze zamówienia, że paczka czeka na kuriera który jak twierdziła przyjeżdża do nich "późnym wieczorem".
@Toholec: dzieki, u mnie nic sie nie dzieje z oplaconym preorderem, na czacie jest 23 w kolejcie, na telefonie wisze juz 15 minut, cos czuje ze trzeba bedzie to anulowac i olac #xkom i probowac szczescia z #mediamarkt (,) tak to jest jak sie czlowiek połasi na 100zł i #!$%@? sklep, sondowe burwy...
no i wuj, na infolinie sie finalnie nie dodzwonilem, po wklepaniu tonowo nr zamowieniu niby info ze towar spakowany i czeka na kuriera, ale na stronie status sie nie zmienil, takze ide spac na totalnym malyszu