Wpis z mikrobloga

@Arthor: eh nigdy nie przeszedlem tej gry, gralem, ale pozniej chyba jakis format dysku sie przytrafil, plyte pozyczylem i tak sie skonczylo. Ale gra calkiem spoko byla z tego co pamietam.
@Vasek: Przelecialerm ten filmik na szybko i kurde cos nie teges. To jest jeden z tych momentow, kiedy lepiej bylo zyc jakimis wspomnieniami, w ktorych np pierwszy DOOM ma fotorealistyczna grafike xD (nie zebym uwazal Dooma za slaba gre- w tamtych czsach wygladal fajnie, zwlaszcza jak kompa widzialem pol godziny w tygpdniu w podstawowce i gameplay w TV kiedy wyszla 2 czesc).
@bajbuss: @Vasek: ja tam czułem specyficzny klimacik, przyjemnie zabijało się te wszystkie dziwne stwory. Nie była to gra roku, ale mając jedynie gry z gazetek na prawdę dobrze mi się w nią grało
@Arthor: nie no, pewne rozwiązania były bezsensu - design map, kryształy zapisu, nierówny poziom trudności, #!$%@? KOMARY.

Design pominę, to kwestia gustu :P
@Arthor: Chodziły ploty że w niektórych okładkach tego numeru Cd-action jest niby ukryte 100$, albo 20$, już nawet nie pamiętam. Oczywiście wszystko to była ściema, ale co się ludzie natargali okładek xD