Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał nad #uplay + to odradzam. Mają od paru dni poważne błędy z płatnościami, pobrali mi pieniądze z konta, miałem dostęp tylko parę godzin po czym zawieszono suba i próbowano kasę znowu parę razy zdjąć, ale na szczęście limit. Ponoć tylko rezerwują kasę z konta, ale jej nie pobierają, naliczają też dwukrotnie. Mają zaspamione całe forum, ludzie ze wszystkich krajów piszą w tej sprawie, a oni nie dają żadnej odpowiedzi... Parę osób potraciło kasę 2x (i z paypal i z kart) i dalej dostępu nie mają.
#ubisoft #assassinscreed #watchdogs #pcmasterrace #gry #valhalla
  • 10
ko parę godzin po czym zawieszono suba i próbowano kasę znowu parę razy zdjąć, ale na szczęście limit. Ponoć tylko rezerwują kasę z konta, ale jej nie pobierają, naliczają też dwukrotnie. Mają zas


@noswtg: rowniez kupilem uplay+ po 3h zawiesili mi subskrybcje, kupilem ponownie paypalem a pieniedzy z pierwszej platnosci jeszcze nie otrzymalem.
@fajfik: Też o tym paypalu słyszałem, ja go niestety nie mam... Czyli musiałbym go założyć, 6 dyszek potrzebne jest, na allegro za 68 idzie dostać, no trudno. Doładowuje kodem konto, z poziomu uplay zmieniam płatność na paypal i tam już z niego jeden raz mi 60 ściągnie i będzie działało cały czas?
@noswtg: musisz mieć na 2 miesiące i trochę na karcie, miałem to samo bo zachciało mi sie wyzerować revoluta. Zablokuje 1 miesiąc jako depozyt i da ci grać, po 12 godzinach będzie próbować zdjąć następny ale nie przez realizację blokady tylko jako płatność i jeszcze gdzieś blokuje 1 eur.

A ich system nie ogarnia scenariusza jak płatność nie przejdzie. Na szczęście support odpowiada bardzo szybko i są świadomi sytuacji.

Dla jasności
@keton22 na forum ubi są wiadomości od ludzi u których po 7 dniach anulowano suba z braku aktualizacji płatności i kasy też nie oddano. Niektórzy 2 tyg czekają. Od ubi zero odpowiedzi, a całe forum w spamie od paru dni... Moze i komuś tam pomogą, ale są to chyba jednorazowe sytuację.
@noswtg: ludzie zwyczajnie nie ogarniają co to jest blokada przy płatności kartą, ja też nie jestem taki mądry bo tak tylko już trochę ten temat musiałem poznać przy okazji zamawiania rzeczy w Internecie.
W zależności od banku kasa może być zablokowana i 30 dni.

I zgadzam się że Ubi nie jest ok bo powinni robić blokadę a potem realizować ją jako płatność a nie pobierać kasę wprost z konta ale z
@keton22: Kupowałem od nich już wiele razy i nigdy takiego problemu nie było, od paru dni natomiast oni mają problemy z płatnościami po swojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam limity na płatności online dzienne bo parę razy jakiś zapomniany sub zdjął z konta 100zł+ za niepotrzebną rzecz. Jak mówiłem od paru dni mają zawalone forum, niektórym pobrało DWA razy, a i tak dostępu nie mają.