Wpis z mikrobloga

@qvcijhkuszgjrbigqsjdtffienxdgdmua: Skąd mogą wiedzieć, jak ostatni raz PC używali w czasach gdzie musiałeś wpisywać komendy xD
Bo w dzisiejszych czasach system jest darmowy, aktualizacje instalują się same, gry czy tu i tu mogą sprawiać problemy, a ich włączenie polega na tym samym xD
No i jeszcze ci konsolowiec powie, ze porównywanie piracenia gier do legalnego kupna gdzie sami kombinują jak przycebulic na płaceniu co jest nie do końca legalne xD
@Cybher1 tak ale te gry rozdawane na epic sa to nie oszukujmy sie kilkuletnie gry nie ma co ich porównywać do gier nowych ktore kosztuje 250zl na konsolach. Pozatym na konsolach mozna kupowac i sprzedawać uzywane gry co jest nie mozliwe na pc
@cincin27: Jeśli chodzi o mnie, to odkąd zacząłem zarabiać własne pieniądze jakoś mnie tak odrzuciło od piracenia. Może wydawać się to dziwne, ale nawet jak coś pobiorę z internetu, to pogram może z pół godzinki i jak stwierdzę, że mi się podoba, to wchodzę na stronę sklepu i to kupuję. Jakoś nie sprawia mi już przyjemności granie na piratach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Painting-colors-in-the-dark: Ja Ci powiem tak:
Na piecu pograsz w jakąkolwiek grę wygodnie, bo możesz grać na padach, klawiaturze, kierownicy. Na konsoli granie w FPS'y dla mnie jest małpiarstwem, tak samo nie pograsz w strategie na konsoli, bo nie wychodzą (no bo trzeba być małpą, by grać w strategię na konsoli). Na piecu możesz robić parę rzeczy na raz i nie tylko granie - odpalasz sobie ts3 albo discord, muzykę i nak*rwiasz
@Painting-colors-in-the-dark: Musisz pomyśleć co jest dla Ciebie wygodniejsze/ważniejsze? Ja osobiście mam dość dobrego PC (8700k + Rtx 2700super) a i tak do gier kupiłem series X bo wygodniej mi sie gra siedząc na kanapie :) Na PC w cenie konsoli granie to według mnie jakaś komedia, bo nie uzyskasz takiej jakości jaka w tej cenie da Ci konsola. Ja bym wybrał XsX a jakiego Ty dokonasz wyboru zależy tylko i wyłącznie
@Painting-colors-in-the-dark:
Za konsolą:
- Jeden sprzęt gwarantujący, że gry będą chodzić przez półtorej generacji (tj. przez dziewiątą i kilka lat następnej)
- Lepsza jakość grafika (w porównaniu do PC za tę samą cenę)
- Exclusivy (także te czasowe, jak Red Dead Remeption 2)
- Prostsza konfiguracja i utrzymanie (m.in. żadnych problemów z aktualizacjami Windowsa czy sterownikami)
- Wyższa kultura pracy (niższy pobór prądu, generowane ciepło i hałas)

Za komputerem:
- Niższe