Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to że Gothic 2 jest trudniejszy niż jedynka, bo jedynkę przeszedłem bez poradników, bez używania magii, tylko broń jedno, a potem dwuręczną używałem. A tutaj rozdział pierwszy, 8 poziom i wszystko mnie bije, a misje które zostały to same z biciem zbyt silnych przeciwników. Jak ludzie w 1 rozdziale 20 poziom robią to nie wiem.

#gothic2 #gothic
  • 28
@nowywinternetach: @kRpt:

FYI: I can now confirm that the bug was fixed.

In my current game the UH (unnamed hero) was guided by Lares first to Onar, then to the water mages and finally to the last stone circle in the woods - all without cheating or workarounds.

In addition to GoG Gold I have the following installed:
- the "report version" of Gothic2.exe (Gothic2_fix-2.6.0.0-rev2)
- the Player Kit 2.6f
@kRpt: walka w g1 ma inne założenia, w g2 nie ma czegoś takiego jak wymóg przebicia się przez pancerz, sterowanie jest to samo, tzn. można sobie ustawić jak masz systempacka sterowanie z g2. Ale ogólem zgadza sie g1 prostszy do takiego wyzwania niż g2nk
@MarteenVaanThomm: Nie, nie ma takiego samego sterowania. Nie da się tak płynnie walczyć jak w g2, nie da sie tak blokować przeciwników, bo jest drewno straszne.

Ale ogólem zgadza sie g1 prostszy do takiego wyzwania niż g2nk

no dla mnie właśnie g2 łatwiejszy do tego wyzwania, co nie znaczy że g1 jest trudny bo również łatwy, ale gorszy ze względu na #!$%@?ą względem g2 walke