Wpis z mikrobloga

@lastro moim zdanie akceptacja wniosku mało poprawi kurs, ta informacja jest raczej pewna już dzisiaj. Moim zdaniem kurs może iść w górę z informacją o pozytywnych wynika każdej z faz leczenia. Nie uważam że na tym nie można jeszcze zarobić, tak samo jak uważam że kurs 24 jest osiągalny. Najgorsze dla biomed i ewentualnego wzrostu może byc info o rozpoczęciu masowych szczepień i bardzo dużym spadku zachorowań.
@pieskiezycie badanie kliniczne dopiero rusza, na rezultaty trzeba będzie poczekać kilkanaście tygodni a wcale nie jest pewne czy skuteczność będzie zadowalająca. Nie będzie takiej sytuacji, o której wspomniał @lastro Nie będzie czegoś takiego jak pierwsza wyleczona osoba bo na szczęście nie tak działają badania kliniczne. W związku z tym mrozisz kasę na długo a jak rzeczywiście wierzysz w tę spółkę to zawsze możesz dokupić za te pare tygodni.
moim zdanie akceptacja wniosku mało poprawi kurs, ta informacja jest raczej pewna już dzisiaj.


@MinimalMusic: Czy ja wiem. Takie oficjalne potwierdzenie cos bedzie znaczyć. Na pewno bedzie troche hype, moze glosno i ludzie bedą kupować pod wplywem emocji. Szkoda kurde ze to info o zlozeniu wniosku pojawilo sie przed wykkandem. Bylo widac podniete na bankierze a po dwoch dniach emocje opadly. Jeszcze to info o nowej szczepionce troche zdołowalo kurs

Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: prędzej upatrywałbym się pompowania politycznego bo są tam takie powiązania a i sukces POTĘŻNEJ POLSKI jest potrzebny ministerstwu propagandy
@lastro Tylko, że to nie będzie tak, że za kilka dni będzie głośny news o 'pierwszym wyleczonym pacjencie'. Badanie będzie trwało pewnie co najmniej kilkanaście tygodni, dopiero potem zostaną opublikowane wyniki i jeśli potwierdzi się skuteczność to będzie pierwsza pozytywna informacja. W tym czasie kurs może zlecieć jeszcze niżej a kasę op zamrozi na długo. Ja rozważam zakup za 2 miesiące, o ile wcześniej nie pojawi się jakiś hurraoptymizm związany ze szczepionką.
@widmo82: Tylko ze wlasnie jak na razie nie widac tego wsparcia ze strony rządu. Tylko PISowski senator z lublina cos tam działa ale tro raczej z wlasnego zainteresowania. Jakby chcieli to wprowadziliby lek w szybszyb trybie epidemicznym. Aczkolwiek jak bedzie glosno o działaniu leku w trakcie badań, to moze akurat do tego dojdzie
@lastro Nie będą bo pojedynczy przypadek to żaden dowód. Dlatego dobiera się dużą grupę pacjentów i porównuje z grupą placebo i dopiero po obliczeniach statystycznych mozna ocenić czy byla jakaś różnica w śmiertelności, powikłaniach itd.
@rudolfweigl: Nie wiem, ale bedą robic to w 5 klinikach, wiec w sumie szybko moze sie zgromadzic jakas pokazniejsza grupa w osob. Jakby byla np. 100% skuteczność mogliby dac info jak to przebiega. Jakiś wywiad czy coś