Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mlody_czyzyk23: gdybym miał słuchać takich rad, jakie daje ci ten typ to też bym w tym roku nigdzie nie pojechał. Tymczasem byłem i w Szkocji, i całkiem niedawno w Albanii. Mogło być tego więcej, ale mam zasadę, że nie latam do krajów, które wymagają durnych procedur w stylu testów czy kwarantanny.
czyli uważasz, że warto spróbować?:)


@mlody_czyzyk23: no raczej. Poluj na jakiś tani lot (z Berlina jest masa okazji teraz), nocleg z możliwością bezpłatnego odwołania w razie czego i hulaj.

Jak ci lot odwołają to i tak przysługuje ci zwrot kasy więc tak naprawdę niewiele tracisz. Kto nie ryzykuje ten nie ma, a teraz jest idealny czas na podróżowanie bo ludzi jak na lekarstwo.
@mlody_czyzyk23: mało Ci krajów zostało, tu blisko Bułgaria, gdzie nie świrują i Albania tez jest spokój, ale bilety to tak w sumie Lufa, albo LOT więc szansa, że wytną Ci jakiś numer z oddaniem kasy to na bank. Zobacz sobie Maderę z Berlina testy robią na ich koszt na lotnisku. Lata Easy Jet.
@mlody_czyzyk23: Wizz i powiem Ci, że złego słowa na nich nie powiem momentami miałem na ich koncie 2k (zwracają 120 %) ze zwrotów, teraz coś około 1k ( a latam od nich dużo i kupuje z reguły po taniości) . Co do LOT-u też się boję jak i Lufy, owszem Lufa mi kasę oddała i to w ojro na Revoluta, ale chyba w 170 dzień, do tego jak musiałem ewakuować się