Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki z #motoryzacja #mechanikasamochodowa #offroad #4x4

Czego szukalibyście pod rodzinne auto uterenowione?

1. Auto stare bo budżet raczej do 30k.
2. To nie ma być auto do topienia pieniędzy w błocie, tylko do radzenia sobie przez 4 pory roku z jazdą po górach, na drogach bez asfaltu, wszelkimi pojazdami pod jeziora i wjazdami do lasów. Grzyby, ryby, turystyka górska, namiot.
3. Mogę w nie cyklicznie wkładać, byle spełniało funkcję. Planuję zakup na dłuższy okres.
4. Dobrze by można było dużo rzeczy zrobić samemu i nie było to bardzo utrudnione.

Wysłucham każdej propozycji, bo dopiero zaczynam poszukiwania.
  • 27
@BratProgramisty: Jeep WK to nie auto to przyjaciel ajentów stacji paliw ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mistu III jest beznadziejnie wykonane i strasznie się paskudnie starzeje wnętrze.
Nissana ja odradzam bo plastiki się rysują od pierdnięcia jak drobiny kurzu niczym rozpędzone kosmiczne odłamki przebijają PCV robiąc mikro dziurki i ryski aż na rolecie bagażnika
@Drail: miękka deska się rozłazi, plastiki się rozłażą, odkształcają z czasem, fotele łapią luzy. Pajero III po 200k kilometrów wygląda jak dwójka po 400 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem z 7 mitsu i taka specyfika roczników 2000-2010, potem się poprawili z tym niechlujstwem
@Tonari_Totoro: Ja tam nie wiem, znajomy ma p3 i normalnie tym śmiga. Na tyle że sam zamierzam sprzedać bmw i kupić p3 na daily :) Co do grany, to to są jakieś ciasne auta, max 170cm wzrostu żeby było wygodnie.
@Tonari_Totoro: > zadbaną 2 long spokojnie za 20-25k znajdziesz w wersji classic z końca produkcji z V6 i będzie wdzięczniejsza niż trójka

No ta, tylko przeczytaj jego wymagania, żadne topienie tylko normalne dojazdy. 2 nie bedzie tu lepsza