Wpis z mikrobloga

@vorio: Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi, ale to nie jest tak, że dualshocki z 4-ki nie są kompatybilne z ps5. Nie jest to pełna kompatybilność, ale nie można mówić, że jej nie ma.
Pady od xboxa nie wprowadzały większych zmian więc dlatego nie ma problemu. Pady od 5 dużo bardziej różnią się od poprzednika i może dlatego wymagane są nowe pady do nowszych gier. Na pewno nie jest to
@ArQsa: DS4 tylko we wstecznej będzie działał. Sony powie, ze taka cena jest postepu, ale z drugiej strony co szkodzilo im i tak dac kombatybilnosc?
@vorio: Ja przy sprzedaży i tak jednego muszę pada zostawić, bo z nowymi nie pójdzie PSVR. Nie chcę na siłę bronić polityki Sony, sam jestem ciekaw w jakiej mierze jest to chęć zarobienia pieniędzy, a w jakiej apekty stricte techniczne:) Dlatego też ani nie pochwalam, ani też marudzę:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rdeczka: ty się ciesz, że w ogóle tego jednego jeszcze dają. Niedługo będą sprzedawać wszystko oddzielnie jak apple ładowarki do iphona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rdeczka: bez sensu, miałbyś wtedy cenę konsoli obecnie+ cena pada, którego jak chcesz to sobie dokupisz, a takto ludzie chcący jednego pada by przeplacali. Przy kompatybilności wstecznej padów konsole powinny być sprzedawane bez padow, change my kind