Wpis z mikrobloga

Nie mogę już słuchać tego, jakie bzdury usłyszane w #tvpis powtarzają moi rodzice. To już nie jest ani śmieszne, ani irytujące, bo przede wszystkim jest przykre i przypomina oglądanie członka rodziny pogrążonego w demencji. Ten ich bolszewicki zapał, zacietrzewienie i momentami nawet agresja przy wychwalaniu tej bandy sprawiaja wrażenie choroby psychicznej. Największą zbrodnią, jakiej Kaczyński dokonał na tym narodzie jest totalne zniszczenie prostych umysłów oraz wprowadzenie ogromnych podziałów między dziećmi a ich rodzicami. Tego rowu nie da się już zasypać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka
  • 5
@ivbefre: ehh nawet mi nie przypominaj... moi rodzice i inni 60+ z rodziny mają obsesję na punkcie polityki, sami na rodzinnych spotkaniach zaczynają takie tematy, a na każde złe słowo na partię reagują agresją jakby ich osobiście obrażano... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kinson: Ta bo zacietrzewionych peowców to nie ma wcale w tym przedziale wiekowym... Oczywiście jest ich mniej, ale zazwyczaj są znacznie bardziej radykalni i #!$%@?ęci na punkcie swojej partii niż pisowcy
@kinson: I jaki to ma związek z moją wypowiedzią do dziadków po stronie PiS-u i PO? Ja motłochem gardzę tak samo pisowskim jak i peowskim, a juz większością wykopków to w szczególności. Drugiej takiej patologii i zgrai idiotów to ze świecą szukać. Dopóki nie założyłem tu konta nie myślałem, ze na świecie jest aż tylu kretynów. Dlatego coraz częściej myślę o usunięciu konta z tego żałosnego śmietnika. I ciekaw jestem.jak wydedukowałeś,